• sadece allah'tan korkan cumhurbaşkanımızın, tıp kongresinde konuşma yapan ve ilkokul mezunu eşinin konvoyudur.
  • ahmet necdet sezer bu ülke için fazla bir cumhurbaşkanı idi. eşinin adını google'a yazmasak bilemem. kaç çocuğu vardır bilmem. eşinin ayağı kırıldığında devlet hastanesinde herkes gibi sıra alıp beklediği anlatılırdı.düşünsene ülkenin 1 numaralı koltuğundasın eşinin ayağı kırılmış. muhtemelen en mütevazı olanımız bile o an o şehirdeki en iyi ortopedistii getirtir bu adam eşini devlet hastanesine götürüp sıra beklemişti. şimdi ise görüyoruz neler olduğunu. o yüzden ülkenin şu anki durumu bize müstehak
  • işte benim vergim. nerede görsem tanırım.
  • ama sorsan elhamdülillah müslümanız israfa karşıyız.
  • varlıkları israf, çantası için ayrı araç bile vardır konvoyda.
  • içerisindeki araçların çoğunun alman üretimi olmasıyla dikkat çeken konvoy.

adamlar o kadar yoklukta ki para kazansınlar diye makam araçlarını falan hep onlardan alıyoruz. onlarda bizi kıskanıyorlar ne kadar zengin ve yardım sever bir ülke diye .
  • megane, egea ve corolla'ların çokluğu üzdü. en düşük modelin passat olması gerekirdi böyle bir konvoyda. hele arada bir adet symbol gördüm evlerden ırak.
  • babamın kanser olduğunu öğrendik. tanının konması 1 ayı buldu üniversite hastanesinde, çok üstelemesek ve paralı randevu almasak, tomografiyi paralı haftasonu çektirmesek en az 2-3 ay sürecekti.

10 kere hastaneye git gelin ardından 1 ay da adamı evde ameliyat sırası beklettiler. şimdi de kullanması gereken ilacı söylemedikleri için tarihi yine yandı. kendisi bu ülkeye 30 yıl öğretmenlik yapmış bir emekli devlet memuru.

inşallah allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarır. başka sözüm yok.
  • hayin muyaliflerin anlamayadığı konvoydur. bizim first leydimizin amerigan başganı trumptan ne eksiği var ? görüldüğü kadarı ile eksiği yok fazlası var. elbetteki 34955 araçlık konvoy olacak..
  • altindaki bir yoruma hak verdirmis haberin konusu konvoy.

yorum: "toma' ya kadar 47 saydım, sayarken uykum geldi; koyun sayar gibi.her gün yatmadan önce bu videoyu izleyecem.halk bu şekilde uyuyor demek ki".
hesabın var mı? giriş yap