şükela:  tümü | bugün soru sor
 • işte askerler bunun gibi oçları için bu kan emici sülükler için şehit oluyor. (bkz: şehit askere haciz gelmesi) vatan millet sakarya edebiyatının, allah korusunların hepsi boş. gerçekler evine haciz gönderilen şehit.
 • eğer doğru ise bu iddialar bu avukat hakkındaki, yaptığı aşağılık bir şeydir.

  "esas numarasını bildirmiş olduğum dosya borçlunun sistem üzerinden emekli ikramiyesi alacağına ve araç sorgusunun yapılarak çıkacak olan araç üzerine haciz şerhi konulmasını talep ederim. 23.01.2018. av emine gün.”
 • fırsatçılık yapmış bir avukat.
 • (bkz: şehit askere haciz gelmesi)

  "karşı tarafın avukatı emine gün, 22 ocak'ta musa'nın hayatını kaybettiğini öğrendikten bir gün sonra harekete geçti. 23 ocak'ta yozgat yerköy icra dairesi'ne müracaat etti. askerin hem emekli ikramiyesine hem de aracına haciz konulmasını şu ifadelerle talep etti."

  22 ocak'ta vatanı için şehit olan vatan evladının icra edilmesi için en fazla 1 gün bekleyebilmiş.

  yazılan entry'ler üzerine ekleme; bu müracaat müvekkil tarafından aciliyetle talep edildiyse, sadece görevini yapmış avukattır. fakat böyle bir talep yoksa, yangından mal kaçırır gibi hemen ertesi gün müracaat etmek yerine daha hassas davranılıp acılar dinene kadar beklenmesi.

  edit 2: adalet bakanlığı söz konusu avukat hakkında suç duyurusunda bulunmuş.

  edit 3: müvekkil tarafı bizim böyle bir talebimiz olmadı diyor, avukat ise müvekkilin talebiyle yaptım diyor. benim yorumum ise avukatın fırsatçılık yaptığı.
 • avukattır.
 • buna küfür etsek bizi de dava edermi acaba?
 • iddialar doğru ise insanlıktan utandiran bir olaya öncü olmuş avukattir..

  (bkz: şehit askere haciz gelmesi)

  sizler rahat uyuyun diye canını veren bu şehide önce can borcunuzu odeyin..

  edit: bir yazar kendisinin müvekkilini savunmadığı için ceza alabileceğini ifade etmiş..

  sanmıyorum ki kendisi davadan azlini istese biri çıkıp da engel olsun.. haklı sebebi sunarak ayrılabilir diye düşünüyorum..
  yanlışım varsa da olsun varsın.. ben olsam bu davadan ayrılır; ancak benim huzurum için şehit olan insanın evine haciz göndermeye giden yolu açmazdım.. vicdanım var benim..

  edit2: sayın yazar arkadaş, bu şahsî fikrim.. evet ben olsam ayrılırdım davadan.. disiplin suçu sayılması insanlık suçu sayilmasindan daha iyi nezdimde.. ben çalıştığım hiçbir işimde haksızlığa tahammül edememiş ve haksizlik görünce ayrılmış biriyim.. kim yapar kim yapmaz bilemem, ben yaparım.. ayrıca disiplin suçu sayılması da hukukî kısmını bilemem de, hakka aykırıdır.. bakın bu adam normal biri değil, altını çiziyorum, tirnak icinde ozellikle belirtiyorum 'sehit'.. özel bir durumdur bu..

  ayrıca üstte belirttiğim sözler"iddialar doğru ise" diye başladığım cümle ile ilintilidir..

  lütfen iyice anlayıp yorumlayiniz..
 • savunduğu zenginlerden alacağı avanta için, evlâdını yok yere kaybetmiş bir ailenin elindeki her şeye göz dikmiş bir avukat.

  abi nasıl bir çiledir ya, neredeyse on senedir sıçtığımın yükünü sırtında taşı, maaşına haciz konsun, ne kredi çekebil, ne evlenmenin hayâlini kurabil, ne gençliğini yaşayabil, sonra bazı amına koduğumun çocukları sahte çürük raporuyla taşak kebabı yapabilsin diye askerlik denen adaletsizlik simülasyonuna dahil olup bir defa geldiğin hayattan da koparılıp toprağın altına konul. sonra emine gün gibi biri gelip aileni rahatsız etmeye devam etsin para için. bazıları için ölmek bile çözüm değil, allah kahretsin böyle düzeni be...

  not: bedellispor.
 • birazdan agir kufurlerle dolacak burasi ama ben bir sey demeden en az bu vicdan yoksunu hanimefendi kadar icra kararini onaylayan, izin verenler de topun agzinda olmali.
 • ufukta mahkeme kararı ile başlık sildirecek yeni bir avukat görüyorum. (eskisi için bkz: smb * ) *

  edit: açılmayan kavanoz'un atasözü hatırlatması *