• gerçekten çok ilginç bir 77 saniyeydi. kim kimi eleştiriyor, kim kimi savunuyor anlamadım.
    tanım: valla tanım manım yok. kusura bakmayın bi bok anlamadım
  • rabbim hiçbir kulunu o ses tonuyla yaşamakla sınamasın.
  • iktidar değişir sınırdışı ederler diye it gibi korkuyorlar dertleri o.
  • daha iyi türkçe konuşan suriyelilere rastlamıştım.

t: müsalman bacıdır.
  • (bkz: ortadoğuda sıradan bir gün)

aptal nasılda din üzerinden kendini yırtıyor. oysa bu suriyelilerin gelmesi ile evine ekmek götüremeyen, hadi biraz daha yumuşatıp insan gibi yaşayamayan türk vatandaşlarını hiçe saymak müslümanlığın farzlarından sanıyor andavallar.

not: ayrıca bu nasıl azeri, onurlu bir türk asla türklerin hakkı çiğnenirken başka milletleri savunmaz..
  • bu aralar karşıma hiç gülecegim bi şey çıkmadı diyordum ki bunlari gördüm. kim neyi savunuyor belli değil. o adamın cebinde o atkı ile dolasmasi ayrı teyzenin koşarak adamı öpecek gibi gidip atkiyi öpmesi ayrı hahahahaha.
  • bu ülke delilerle , gerizekalılarla , ruh hastalarıyla doludur. -nihal atsız-
  • yüksek ses tonu, cehaleti, bağırarak üste çıkmaya çalışması ve üslubuyla on numara insan.
  • ablaya sormak lazım azerbaycan'da kaç suriyeli var diye?

bakın böyle ateşli şekilde suriyelileri savunan kim varsa ya kendi ülkesine gelmesinler diye türklere gaz veriyordur ya da ülkeye alanların politikalarını desteklemek zorunda olan kişilerdir. bunlar dışında kimseyi bulamazsınız.
81 entry daha
hesabın var mı? giriş yap