• akıl sağlığı yerinde olmayabilir başka birçok neden de olabilir. birinin çıplak bir şekilde denize girmesi onu videoya çekip internete atma hakkını nasıl verebiliyor size? ekstra duyar kasmıyorum da şu otun bokun videosunu çekip insanlardan izinsizce internete atmanın boku çıkmadı mı artık?

edit: ulan siz ne riyakar, utanmaz insanlarsınız? soyunmasaymış ne demek? kadının akıl sağlığının yerinde olmadığı o kadar belli ki. şunun o da mini etek giymeseymiş söyleminden ne farkı var? 20 milyonluk şehirde çıplak denize girmiş isteyen videoya çekip atabilirmiş. bravo lan. vallahi bravo. siz tek hücreli yaşamın kanıtısınız. el-göz koordinasyonunu tutturup klavyede doğru tuşlara basıp anlamlı (anlamsız) cümleler çıkarabilmeniz bile mucize. bu video nete atılmasaydı bu kadar kişi görmeyecekti bunu. 100-200 kişiyle sınırlı kalacaktı. 20 milyonluk şehirde bunu yapması demek 50 yıl boyunca nette 1 milyar kişinin görmesine sebep olmamalı. hiç mi kafanız çalışmıyor lan sizin?

bir sjw değilim. burada yaptığım da bir duyar kasma değil. buradaki konu sizin artık tamamen "duyarsız" olmanız. 15 yıl önce nete ismini yazmayan toplum artık götünü çekip internete atıyor. özel hayat diye bir şeyiniz kalmamış ki. sosyal medyada yaşıyorsunuz. tuvalette sıçarken bile story atıyorsunuz o yüzden size doğal geliyor tabii böyle şeyler. öyle dejenere olmuşsunuz ki farkında bile değilsiniz. ayrıca kamuya açık alanda diye kimseyi çekme hakkınız yok haberiniz olsun. okumuyorsunuz bari işkembeden uydurmayın.

bakın büyük harflerle yazıyorum burayı "kamusal alanda diye birinin izinsiz videosunu çekip yayamazsınız bu kişilik haklarının ihlalidir. biris dava açar da içeri yatarsanız görürsünüz o zaman habermiş, ben istediğimi çekerimi filan."
  • (bkz: hani marjinal bizdik)

kim bilir ne derdi var dedirten durumdur.

düzenleme: "ne derdi var acaba" dedik diye çürümüş normlara sahip olduk. videodaki hanımefendinin içinde bulunduğu durumu normal bulan varsa en kısa sürede bir psikologa danışmasını tavsiye ederim. zira ben bu görüntüleri amsterdam'da bile görmedim. bu görüntüler dünyanın pek az yerinde normal karşılanır ve buna da "çürümüş norm" demeyiz.

düzenleme 2: mesaj kutumu hakaretler ile dolduranlar var. kendisini küfür etmeden ifade edemeyen yıkık arkadaşlar gelmiş bizi “çürük normlara” sahip olmakla suçluyor. insanoğlu ne garip varlık...

düzenleme 3: seviye diye bir şey kalmadığı için artık gelen mesajlara cevap vermeyeceğim. özgürlük diye yırtınan sözde yazarlar fikir özgürlüğüne gelince ölü taklidi yapıyor. sözlük çöp oldu diyenler ne kadar haklıymış meğer. böcek gibi art arda geldi kendini ifade edemeyen insan kırıntıları.
  • çok üzmüştür. muhtemelen akli dengesi yerinde değil, ya da belki madde tesiri altında.. kim bilir kimin kızı, ablası, kardeşi ya da yakını... içim sızladı bu şekilde çekilip ifşa edilmesine, asagilanmasina...

insan olan seslenir, "hanımefendi bir sorun mu var" der, polisi arar, yardim çağırır. belli ki sıra dışı bir durum var. belki kadın birazdan kendine zarar verecek.... belki kendini öldürecek?

anlamıyorum, nereye gitti bu kodugumun ülkesindeki akıl, vicdan, irfan... hiç mi empatiniz yok? hiç mi yardıma muhtaç kalmadı bi sevdiğiniz?

10 saniyelik random bir çıplaklığı kayda çekmeyi, genç bir insanın olası bir ölüm ihtimalini engellemekten daha mühim gören zihin yapınızın, buna he diyen vicdanınızın içine tüküreyim. varsa tabii sizde vicdandan bir eser
  • kesinlikle akıl hastalığı olan kadındır. aklı başında bir insan eminönü’nde çantasını başıboş bırakıp denize girmemesi gerektiğini çok iyi bilir.
    ayrıca fiziğinde de problem yok arkadaşlar, hayata instagram filtreleriyle bakmayı bırakın.
  • fiziği net ülkemizdeki kadınlar arasında %2-3'lük dilim arasındadır. dibinizin düştüğü mankenler, oyuncular bile gün ışığında, çırılçıplak, rastgele bir cep telefonu kamerasından zoomlu olarak bundan çok iyi çıkmazlar. bunu beğenmeyenlerin takıldıkları hatunları görmek isterim.
  • aynisini bir erkek yapsaydi suan kufurler havada ucusuyordu, birde kadina esitlik diye aglarlar. ablanin belli ki bir problemi var ama sonunda bi havlu felan getirip sakinlestirilmistir diye dusunuyorum. erkek olsaydi muhtemelen yardim eden cikmayacagi gibi eger hayattaysa kalaslarla doverlerdi.
  • kadının akıl sağlığı yerindedir veya değildir bilmediğim için yorum yapmak istemiyorum lakin şu fiziği beğenmeyenlerin hepsi de karşısında bu kadını görse çadırı kuracak tipler. hepinizin mi yattığı kadınlar hep 90-60-90 oğlum neyin tribindesiniz ? hepiniz mi squatlı götlere şaplak atıyorsunuz neyin havası bu ? akşama kadar üst üste koyup bir ona bir buna mı yapıyorsunuz ? sıradan bir ortadoğu devletinde kadınların %70 inin fiziği böyle zaten. kasacağınız duyarı ayrı atacağınız havayı ayrı sikeyim ya şurdan iki kız götürebilir miyiz diye yapmadığınız maymunluk yok.
  • (bkz: deliye kimse bulaşmaz) kadın orada mini eteğiyle otursa rahatsız edecek tiplerin uzaktan bakmakla yetinmeleri, anlam verememeleri benim için oldukça keyifli bir an yaşamama neden olmuştur. deli olacaksın ülkede.
  • yasalarca kamuya açık alanda çıplak gezmek suçtur.

eğer akli dengesinde sorun yoksa kafayı yemiş. he başkasının çekme hakkı var mı? diyebilirsiniz. o ayrı mesele. donunu çıkarır etrafta dolaşırsan dünyanın her yerinde çekebilirler görüntülerini. doğru olup olmayışı ayrı bir nokta olsa da durum bu.

millet kafayı yedi iyice.
hesabın var mı? giriş yap