şükela:  tümü | bugün
 • size ne diyenler, aynı şeyi bir erkeğin yaptığını düşünün aynı tepkiyi verir miydiniz?
 • aq görüntüye bakarken intihar edecek zannettim allahtan saçı topladı ama belli olmaz inşallah sadece suya girdiğiyle kalmıştır.
 • buna ifşa olmadı veya kanunen şöyle olsaydı ifşa olurdu diyen herkesin götüne koyim. videodan tanınmak için götündeki 1 ben yetiyor. insaın canından olması için 1 yamuk akrabanın tanıması yetiyor. böyle ifşaları savunanların başına daha beteri gelsin.
 • aynısını erkek yapsa ilk görenler hemen linç ederdi sapık diye . bu ahlaksızlığı yapan kadın olduğu için gelen meriç yorumları görebileceğimiz başlık.
 • ya gerçekten siktirin gidin hemde iki kere. neden mi iki kere?

  1-teşhircilik suçtur kadını erkeği farketmez. erkek yapınca genelde öldüresiye linç edilir.
  2-çırılçıplak şehrin ortasında denize girmek modernlik veya normal bir davranış değildir, eylemi gerçekleştiren kişinin herhangi bir psikolojik sıkıntısı yoksa sapıklıktır.
 • boyuna, vücut kompozisyonuna falan bakılacak olursa muhtemelen doğuştan kadın olmayan ve psikolojik sorunları olan bir kişidir.

  tahminime göre 35 yaş üstü psikolojik sorunları olan trans bireydir bu kişi.

  kim ve ne olursa olsun bunu yapan insanı röntgenci gibi kameraya çekmek yerine bir şekilde konuşarak ikna etmeye ve durdurmaya çalışmak en doğrusudur. durduramıyorsanuz da acil kodu ile polise durumu bildirin.

  ya intihar etseydi? bu şekilde kaç kişi intihar etti bu ülkede, haberiniz var mı?

  bu olay başarısız bir intihar girişimi de olabilir. hatta yüksek ihtimal durum böyle.
 • intihar edecek biri neden soyunsun, bunalımda olsa eşyalarını düzenleyip saçını toplar mı? keyfe keder denize girdiği belli. kalçasına dövme yaptıracak kadar teşhiri seven biri biraz daha öteye geçmiş.
  trans falan değil. memintoları oldukça gerçekçi, vücudu da kadın vücudu. heykel sanatına olan ilgimden biliyorum.
 • her şeyi yaşamış olabilir. belki gece bir şerefsizin tecavüzüne uğradı ve kendini temizlemek istedi (über bir sebep ama bu dünya sandığınızdan daha berbat), belki psikolojik yıkım yaşayacak şeyler yaşadı. bunların hiçbirini bilemezsiniz/bilemeyiz. dolayısıyla insanları yargılamadan önce düşünme yetinizi kullanmanızı tavsiye edeceğim de beyninize kan gitseydi video çekip kadını reklam etmek yerine gidip yardım edebileceğiniz bir şey var mı diye sorardınız.

  tamam, kadının hareketi belki çok mantıklı değil ama normal bir psikolojide bunu yapamaz zaten insan. o yüzden şöyle şeyleri paylaşıp da midemi bulandırmayın. yanlış anlaşılma olmasın, kadının bedeniyle ilgili değildi bu sözlerim; bu görüntüleri yayan o karaktersizlereydi. iflah olmaz iğrençliktesiniz. bilin istedim.
 • acınası bir toplum olmuşuz. normal karşılanmış nesi normal anlamadım. çıplak vatandaş filmini aklıma getirmiştir.

  birde kadın kiloluymus göt meme yagliymis şaka gibi gerçekten insanlar olayın neresinde. ishal agizlilar terbiyesizler.

  çevremde insanları sürekli ayiplayan tipler var. boy kilo güzel çirkin vs. ne mi yapıyorlar. bekar olan evlenemiyor bırak evlenmeyi çevresi yok yalnızlıkta boğuluyor. evli olan ise eşini aldatıyor.

  yani fakirsiniz lan siz. zihniniz kalbiniz ruhunuz insanlığınız beş para etmez!
 • memeleride gocamanmış maşallah.