şükela:  tümü | bugün
  • video’dan anladığım kadarıyla denize giren şahıs harun abi. lgbti ile ilgili bir şey çekiyorlar büyük ihtimalle.

kadını niye çekiyorsunuz diyenlere de gülüyorum. köyünün kurbağalı deresinde gizlice suya girmiyor. günde milyonlarca insanın geçtiği pis bir yerde teşhircilik için giriyor. hareketler hiç de öyle anlık sinir krizi veya intihar ya da madde, alkol ile alakalı durmuyor.
  • yok daha memeler!!
    ben hanımefendiyi beğendim bu arada. saçlar başlar, hafif balık et wonderful efendim.
    hanımefendinin akli dengesinin yerinde olmadığını düşünmemekteyim. giyim tarzı ve baya pahalı bir kuaföre gitmesi nedense bana bunu düşündürmüştür.
    manitasıyla kavga edip çok içtiği kanısındayım. yaptığı ahlaksız bir davranış da değildir. biz, kadını hâlâ mülkiyet niteliği dışında algılayamayan andaval erkekler gibi, içip içip herifi vurmamış.
    yaptığı davranış ahlaksızca olmasa da aşırı bir davranıştır tabii. sözlükteki kadın dostlarıma önermem.
    içip içip herifleri de vurmayın tabii.
    erkeği, toplumsal ve sembolik düzeyde öldürün.

oradaki tek ahlaksız davranış, kadına yardım etmeyip dalyarrak iki çekip ifşaalayan iki andavaldır.
  • hemen kadını taciz eden ırzına gecmek isteyen. herhangi bir rahatsızlığı olduğunu aklına dahi getiremiycek .çürümüş beyinlerin yorumları okudum.kimbilir neler yaşadıda artık okadar cevresini umursamıyor.
  • “siz ne hakla kadinin bedenini yayinliyorsunuz nerede ozel hayat” diyenler icin;

kadin eminonu’nde halka acik bir yerde cirilciplak bir sekilde denize giriyorsa onu videoya cekmek yasalara aykiri birsey degildir. bu isin kadin erkek ayrimi ile alakasi yok. kadinin soyundugu yer halka acik mi? evet. o yuzden o alanda pek bir ozel hayatin yok sevgili kardesim. ozel hayat hakkini nerede iddia edebilirsin? evinde, kaldigin otelde, yatili kaliyorsan arkadasinin evinde, yani halktan kendini soyutlayabilecegin her yerde. haa bu yer eminonu meydan veya sahil kenari degildir.

o yuzden hukuk bilmeden duyar kasmayin.
  • başıma birşey gelmeyecekse beğendiğim kadındır.

hastaneye sıçan teyzeyle başlayan süreci yeterince uzun yaşadık. artık böyle süreçler başlasın.
  • şaka maka dünyanın en özgür ülkesinde soyunup çırılçıplak denize girmiştir. kimse de bir şey yapamamış. adgjjkg
  • inkâr etmeyelim, çoğumuz benzeri bir durumu dememek ister. aile, toplum, delilik yaftası, ruh hali bozukluğu sebeplerini bir kenara bırakalım, yalnızca istediği şeyi yapmak için harekete geçmiş. ablanın bedeni ablanın ruhu ablanın kararı ablanın cesareti. id - süper ego arası bir bir durum var gibi yaptığı hareketi milletçe alkışlıyoruz.

ayrıca biz erkeklere bok yemek düşer. o videoyu izleyip mastürbasyona meyledecek erkek kişi sayısı bir milyondan fazladır. cinsel açlığı iliklerimize kadar yaşayıp, cesaretli bir adımı delilikle bir tutmak da bize öğretilen ahlak ile ilgili.
  • meskün mahalde -ve hatta çıplaklar plajı dışında -suçtur, ispanyada da italyada da yapanı polis götürür.
    500 sayfa yazılmış salak saçma yazılara göz gezdirince, buradaki yığınların kalitesi ve akıl fikir dağarcığı hakkında her şey tüm çıplaklığı ile ortada.
    yazmayacaktım zorla yazdırdınız.
  • ilk aklima gelen, kadin denizdeyken canta ve telefonunu kimse calmadi mi acaba.
  • şişe çevirmecede cesaret demiş kadındır.