şükela:  tümü | bugün
  • emir komuta zincirini çağrıştıran isim
  • içine 45 yaşında, botoxlu ve allahçı kadın programı sunucusu kaçmış, iticiler şahı bir organizma:

http://www.dizifilm.com/…berdetay.asp?newsid=223541

bu haberlere çok kızan emir berke zincidi sosyal medya adresinden isyan etti:
    "ilk ve son kez konuşuyorum... zeki abi'yle aramızda böyle bir durum yaşanmadı ama bu böyle kalmayacak ve o kişilere dava açılacak. susunca olur zannettik ama olmuyor. bıktık artık sizin gibi insanlardan takdir etmek sizin neyinize, hep yerden yere vurmak yakışır sizin gibilere. zaten sizleri allah'a havale ediyorum rabbim adeleti en kısa zamanda göstersin inşallah."

"senin karının memeleri ekrandan ağğğğzımıza giriyordu" diye haykıran seda sayan bile bundan daha sevimli lan.
  • şu an tek ihtiyacı tyrion lannister.
    zıplayarak yabıştıracak ama böyle tokadı.
  • hayatımda gördüğüm en itici çocuk olabilir. zopa yemediği belli... sürekli konuşuyor ve kendini övüyor.
  • televizyonda ilk göründüğü zamanlardaki sevimliliğinden eser kalmayan çocuk. hele bugün bir magazinde röportajını gösterdiler; ben çok yetenekliyim, kimse beni geçemez gibi itici laflar söyledi. belli ki fazla şımartılmış ama bu özgüven büyüyerek giderse bir yerde patlar. ailesinin bilinçlenmesi ve acilen bu çocuğun hallerine el atması gerek.
  • tövbe estağfurullah ama pek bir itici çocuk, konuşması mı halleri mi, büyümüş de küçülmüş kadar
    bile sevimli gelmiyor.
    oysa ki aramızda kalsın dizisinde ki kıvırcık öyle mi ya, yirim.
  • küçük ibo ve küçük onur'un büyüyüp seslerini kaybettiklerinde boşluğa düşme durumlarını yaşaması mümkün olan çocuk.3 senedir değişmemesini ise ailesinin sıvı ile beslemesine bağlıyorum.aman oğlum büyür de rolleri başkasına verirler korkusu herhal.bi şeyler yedirin lan şu çocuğa.büyüsün gari.
  • çocukluğu kalmayan veled.

yok mu bunun setinde çalışıp 2 tokat atıp çocukluğunu yaşatacak delikanlı.
  • yanlış pazarlama kurbanı velet.

keşfedildiği dizide mis gibi doğallığı ve masumiyetiyle iyi başlamıştı. oradan sonra çocuğu normal hayatla haşır neşir edecek, çocukluğunu yaşaması gerekliliğini ihmal etmeyecek ve istiyorsa oyunculuk eğitimi aldıracak ve büyümesini izleyecektiniz.

şimdi herkesle nasıl isterse öyle konuşma hakkını kendinde sonsuz gören şımarıklıkta bir küçük insan var elinizde.

anne, babasına yaptıkları yanlıştan bir an evvel dönmeleri ve akıl fikir!

şimdilerde oynadığı dizideki iticiliği reklam fikri olarak uygulayan firmaya da aferin çok doğru düşünmüşsünüz!
  • kaprisleri sonucu zeki alasya'ya set terk ettirmiş çocuk.

bu çocuğun bu kadar şımartılmış olmasının sebebi de medyadaki haberlerden bildiğimiz kadarıyla annesi. kadın oğlunu türkiye'deki tek erkek çocuk oyuncu sanıyor gibi bir şey. ne zaman baksam yok emir berke'nin annesi oğlumu neden servis sete götürmüyor dedi, yok emir berke'nin annesi set kıyafetlerini beğenmedi gibi haberler görüyorum. kadın bir keresinde oğlunu zeki alasya ile bile karşılaştırmıştı lan.

büyük ihtimalle bu yüzden çocuk da bu kadar şımarıyor. eğer daha bilinçli bir ebeveyne sahip olsaydı böyle olmazdı diye düşünüyorum. ve ayrıca büyüdükçe tipi de çirkinleşti. daha doğrusu çocuk büyümüyor, 10 yaşına girecek neredeyse ama 6-7 yaşındaki bir çocuk gibi gösteriyor. anası setlerde terör estireceğine çocuğunun sağlığıyla ilgilense daha iyi olacak sanki.

edit: haber yalanlanmış. ama yine de çocuğun bu şımarıklıkla bunu yapacağına inanırım ben.