şükela:  tümü | bugün
 • meltem cumbul'dan tiyatro öğrenen bir tiyatrocuymuş. meltem cumbul'dan tiyatro öğrenmek, babundan piyano öğrenmek gibi bir şey olsa gerek.
 • oyunculuk eğitimini mimar sinan devlet konservatuvarı tiyatro bölümünde almış olup, karadayı dizisi ilk deneyimi olmasına rağmen oyunculuğunu başarılı bulduğum biri.
 • karadayı dizisinde canlandırdığı osman karakteriyle sahiciliğine inandıran, abartısız ve doğal oyunculuğuyla dikkat çeken kişi. yan karakter olmasına rağmen öyle bir rol yapıyor ve osman'ı öyle bir yaşatıyor ki songül yasin'den ayrılsın ve onu sevsin istiyor insan. ayrıca gelecekte çok iyi yerlere geleceğine kesin gözle bakabileceğimiz bir yetenekte kendisi.
 • geleceğin başarılı jön adaylarındandır.
 • d22 tiyatrosunun kurucularından.
  bent oyunundaki performansı inanılmaz, mutlaka izleyin.
  bu zamana kadar seslendirme yapmış mı bilemiyorum, ama sesini çok iyi kullanıyor yapsa yeridir.
  bir de eklemeden geçemeyeceğim michael pittin türkiye şubesi - şu gençlik zamanlarının.
  masum yüzlü psikopat karakterleri için yaratılmış bu genç adeta!
 • karadayı'daki belki de en sahici karaktere hayat vermekte kendisi.. osman afili cümleler kurmuyor, alıntılar yapmıyor, ağlamıyor, haykırmıyor, sızlanmıyor.. bakıyor sadece.. aşık aşık bakıyor ve umut ediyor.. hep bir gülümseme suratında.. öyle gevşek yavşak gülümsemelerden değil ama.. hani elini buza yapıştırınca donma hissi yanmaya dönüşür ya bir süre sonra, osman'ın kalp ağrısı da suratındaki hüznü zamanla tebessüme çeviriyor ve insanın içini soğuk soğuk yakıyor.. öyle doğal, öyle sıradan*, öyle senden benden ki.. ah be osman..

  gezi direnişinin alevlendiği o ilk gün* taksim'in ara sokaklarında görmüştüm kendisini.. aa osman! hiçbirimizde yoktu maske, deniz gözlüğü, baret.. yegane silahlar havadaki yumruk ve ses telleriydi.. o da tomalarla ve gazlarla köşe kapmaca oynuyor ve bir ileri bir geri gidiyordu kalabalıkla beraber.. onu görüşüme üzüldüm mü sevindim mi bilemiyorum.. osman'ı öyle çok seviyordum ki, kendisini gördüğümde o karakter özelinde hayal dünyamdaki uykumdan uyandırdı biri beni sanki.. hayal kalsa ya her şey.. gerçek dünyaya dönmesek.. dizilerde kitaplarda tanıdığımız karakterleri gayet de salakça bir dürtüyle gerçekmiş gibi kabul edip acılarımıza ortak bellesek, destek versek destek bulsak.. anlaşılmanın hazzını yaşasak.. patrick jane dememiş miydi "anlaşılmak küçümsenen bir zevk" diye..

  senin payına düşen de mutsuzlukmuş be osman.. umarım ki seni tiyatroda da bir gün izlerim ve oyunun çıkışında aklımda emir çubukçu veya oynadığı karakterin adı değil de, osman ismi kalmaya devam eder..

  işte o osman;

  http://www.youtube.com/watch?v=abxhvy8297s
  http://youtu.be/tl-kktmmd24?t=53m49s
 • saç ve göz rengini saymazsak bir ryan gosling çıkabilir! ciddiyim benziyorlar.
 • okuyorsan diye yazıyorum emircim, umarım okursun.

  doğal oyunculuğunu, kendine has tavrını, bıçkın delikanlı rollerini vs. beğenerek takip ediyorum. (hatta onu en yakıştırdığım dizi hatırla sevgili dizisi. eminim çok güzel oynardı.) fakat kendisinden karadayı dizisindeki rolünün üstüne daha iyi bir proje beklerken devamlı daha potansiyeli düşük dizilerde görmek beni üzüyor. örneğin bana sevmeyi anlat dizindeki rolü çok geri plandaydı gerçi dizi de tırt oldu gitti.

  ayrıca kilo almışsın acilen birazcık kilo versen çok daha güzel olur.

  neyse rüya dizisine gelince kendisi için bile katlanılmaz derecede kötü bir dizi. üzgünüm.
 • kimsenin yazmamasına çok şaşırdım adamın oyunculuğu bildiğin justin chatwin'in tıpkısının aynısı.