şükela:  tümü | bugün
  • dnafilm sahibi yetenekli yönetmen en son eylemi hadise - deli oglan klibidir saygilardir..

p.s. : lise2 deki sira arkada$imdir siki bir heavy metal dinleyicisidir ayni zamanda guzel gitar calan insandir.
  • çok çok başarılı ve yaratıcı bulduğum bir klip ve reklam yönetmeni (filmleri vardır belki de ben bilmiyorum). web sitesi de en az onun klipleri kadar yaratıcı olmuş. küçük karelere mouse'u getirince karelerde daha önce çekmiş olduğu klipler dönmeye başlıyor. portfoliosu bayağı kalabalıkmış bunu gördük.
  • müslüm gürses'in tutamıyorum zamanı'na yapılan klibini de çekmiştir.
  • (bkz: müthiş bir film)'in yönetmeni. zamanı gelmiş geçmişti zaten...
  • ne kötü filmler yapan bir adamdır bu allah aşkına. gün geçmiyor ki yeni bir tanesi türemesin. kültür erozyonunu daha da hızlandıracaklar, başka dertleri yok. müthiş bir filmgibi muazzam kötü bir film yetmezmiş gibi üzerine daha kötüsünü çekmiş. (bkz: adam mısın)

çok cimri bir insanmış ayrıca. paraya tapanlardan olduğu filmleri sayesinde de onanmış zaten.
  • müthiş bir film hezimeti sonrası adam mısın da ilk haftasonu 34000 hasılatta kaldığına göre, neye elini atsa kurutan biridir.