şükela:  tümü | bugün
  • bağımlılık yaratan saçma sapan şarkısının sahibi. müzik yaratmaya devam et güzel kardeşim, sosyal medyada gerekli desteği alacaksın.
  • saçma sapan adlı saçma sapan şarkısı ile hayatı sorgulatmıştır bana. bir insan bunu neden şarkı diye stüdyo'ya girip kaydeder, haydi kaydettin yaptın neden albüme koyup bizleri de bu saçma sapanlığa maruz bırakıyorsun.
  • saçma sapan adlı efsanevi şarkısı gerçekten insanı dinledikçe kendine bağlatan türden.tak kulaklığı ve şu hayata 4 dakika 13 saniye ara ver.helal olsun dinlemeden geçirdiğim bir gün bile yok haftalardır.
  • yeni şarkısı çıkmıştır. aşk tozları

(bkz: saçma sapan) şarkısına oranla durgun bi şarkı. sahilde bağırarak söylenmez.
  • durduk yere insanı hüzünlendiren, düşündüren, geçmişe götüren saçma sapan isimli parçanın sahibi.
  • ismiyle müsemma saçma sapan bir şarkı yaparak ünlü olmayı başaran şarkıcı.
  • bu yazın en çok dinlenecek şarkılarından birine sahip olacak kişidir. ama onun dışında çok çabuk unutulacak biri olacaktır. 'saçma sapan' şarkının adı bu arada.
  • an itibariyle youtube'da 39.093.506 tık, 155.412 beğeni almış olan saçma sapan isimli şarkının sahibi.

sanırım ergen tayfanın yeni starı, değilse de yolu açık olsun ne diyelim.
  • ya arkadas ne zaman ben yeni duydugum, önceden tanimadigim bir sarkiciyi cok begenip basligina girsem, ya 3-5 entry yazilmis oluyor ya da kimse begenmemis oluyor. sacma sapan adli sarki youtube'a 2015 de yüklenmis ama 2016 yazinda cikis yapmasi bekleniyor. ilginc.
  • bu aralar youtube'da otomatik oynat seçeneği aktifken her türkçe parçanın arkasından saçmasapan isimli* parçası çıkıyor.

bilhassa günah benim'in arkasından sürekli bu arkadaş çalıyor.

aldığı tık sayısını buna bağlıyor, tık sayısını görüp gaza gelmemesini diliyorum.