• "hayatımdaki en büyük amacım gelişmek"

kendisi pokemondur.
  • "eğlenmeyi severim, sıkıcı şeylerden hoşlanmam."

asdasdsd biz sıkıcı şeylere bayılıyoruz, ailecek çok seviyoruz sıkıcı şeyleri amk hasta mıdır vebalı mıdır nedir.
  • 29 yaşındayım ama 25 gösteriyorum gibi bilimsel verilerle donatılmış web sitesi.
  • içinde "eğer seni gıdıklarsam, sorun olup olmayacağını bilmek istiyorum…" diyen bir erkeğin beklediği sitedir. yazık, abazan olmak böyle bir şey demek ki. yirmi yıl düşünsem bir kıza "seni gıdıklarsam bu bir sorun olur mu" demezdim.
  • viral buz ve küvet reklamıdır.
  • sitenin sahibi olduğunu iddia eden "emir erişoğlu" hakkında internette sıfır bilgi bulunmasından da fake olduğunu anlayabiliriz. yoksa 29 yaşında başka bir insanoğlu facebook ve twitter hesaplarını böyle bir kampanya yapmaya karar verince açmaz, 29 yaşında bir insanın sıfır fotoğrafı, okulu işi vs. hakkında sıfır bilgi gibi sıfır dijital ayak izi bulunması çok düşük bir ihtimaldir.
  • az önce tesadüfen denk geldiğim bir site.

merhaba, ben emir.

nasılsın?

umarım iyisindir..

sana şimdi söyleyeceklerimi çok dikkatli bir şekilde okumanı istiyorum.

aradığın erkek ben olabilirim ve umarım sen de rüyalarımın kadınısındır.

peki, bu ınternet sitesini neden hazırladım, bunu neden bu şekilde yapıyorum?

aynen muhtemelen senin yanlış erkeklerle görüşmen gibi ben de bir sürü yanlış kadınla görüştüm.

istediğim şey bir kızla görüşmek değil, bütün gün oturup bir ton kızla buluşma ayarlayabilirim ve eminim bunu sen de yapabilirsin.

ben hayallerimdeki kadını arıyorum.

hayatımın geri kalanını birlikte geçirebileceğim birini istiyorum.

şeklinde bir giriş ile başlayan ve sonrasında neden emir ile birlikte olmanızı anlatan bilgiler var. enteresan bir girişim. abazanlık insana neler yaptırıyor.

ilgili site
  • -merhaba ben emir. aradığın erkek ben olabilirim ve umarım sen de rüyalarımın kadınısındır. şimdi bana tc kimlik numaranı, doğum tarihini, banka hesap numaranı ve anne kızlık soyadını gönderir misin? teşekkürler.
  • 'seninle oyunlar oynayabilir miyim, eğer içimdeki küçük erkek çocuğunun çıkmasına izin verirsem sorun olur mu?' cumlesiyle zurnaya zirt dedigi site. adam bildigin fermuari acik geziyor.
hesabın var mı? giriş yap