• şu şarkısı beni çok duygulandırdı nedense. belki kendi dalga geçmek için yazmıştır. kim yazdı onu da bilmiyorum gerçi.

"koymaya çalıştım kendimi onun yerine / katlanamazdım zaten ben bile kendi kendime..."

başarılı bir müzisyendir kendisi.

edit: link yenilendi.
  • çakal lezzetler youtube kanalındaki bütün yemekleri ağzımın suyu aka aka izledim. hatun kaldırmak için birebir. gösterişli ve lezzet potansiyeli yüksek.
    videodan bir anda çıkan bim logosunu görünce, yemekleri bir anda kendi mutfağında hayal edebiliyorsun. bim'in cheddar peynirinin ürün yerleştirme olup olmadığı konusunda büyük şüphelerim var.
    tahminimce hatun kaldırmak için bolca başvurmuş emir yargın çakal lezzetler yemek kitabına, kısmet hepimize.
  • çok eğlenceli bir tip. müzisyenliğini vs bilmiyorum youtube'daki yemek kanalı sayesinde tesadüfen tanıdım kendisini ve acayip sempatik buldum. yemek işin bahanesi aslında adam komik. hipster görünümlü olsa da cümle kurmayı bile bilmeyen boş beleş tiplerden değil. belli ki zengin çocuğu elbette geldiği sosyoekonomik çevrenin de etkisi var ama özünde zevkli ve yaratıcı biri bana kalırsa. genel olarak türkiye'yi tam bir çomarland bulsam da bu tür kendisini iyi ifade eden, modern arkadaşları gördükçe umutlanıyorum yalan yok.
  • aylardır video çekmesine rağmen yeni yeni insanların anasayfasına düşmeye başlamış, hala az takipçili ama inanıyorum ki bir gün çok büyüyecek bir kanala sahip tatlış insan. yaptığı yemeklerden daha çok tavırları ve konuşmasıyla kendini izlettiriyor.

yaratıcı yemek isimlerine özel daha fazla şarkı yazmasını rica edeceğim, eminim buraları okuyordur. *
  • türkiye’de elektronik müzik yapan azınlığın en başarılısı.
  • bana maidenin altın gününde gülsenin giriş yapıp devam ettiği erik dalı şarkısının o hali gerekiyor dediğim müzisyen.
  • dünyalar tatlısı, hayat dolu mükemmel bir insan. kendisini youtube kanalından tanıdım. çok şekerdir pek tatlı dillidir. yemekleri de bir o kadar yaratıcıdır. krizzzz
  • müzisyen ve youtubeçu.
    emir yargın'la çakal lezzetler adında pek şahane bir youtube kanalı var.
    kendisine zaten hafiften yükseliyordum ki son videosunda kahve ve müziği bir araya getirdiği muhteşem bir işi tanıttı. kendi deyimiyle "krizzz" bir iş olmuş.

tam olarak şundan bahsediyorum:

https://vimeo.com/158858923
  • bana ön yargımı yedirmiş insan. kendisini emir yargın'la çakal lezzetler ile tanıdım. rastgele izlediğim ilk videodan kendisine uyuz oldum. ikinci videoyu tamamlamadan kapattım. daha sonra tekrar çıktı karşıma bir daha bakayım şuna dedim. ilk başta uyuz olduğum hareketlerine gülmeye başladım önce. iyiymiş bu adam derken bir bakmışım videoların yarısı bitmiş. kalan yarısını da kısa zamanda tükettim ve şimdi video yüklesin diye dört gözle bekliyorum. sanırım şu sıralar kendisi japonya seyahatinde. umarım orada bir şeyler biriktirip geldiğinde vlog şeklinde paylaşır bizimle.

edit: ayrıca kendisi müzik piyasasında da oldukça profesyonel işler çıkaran bir kişilik olduğu için ekstra bi saygım var.
  • yemekten pek anlamasa da inanılmaz komik adam. iyi de müzisyendi aslında. komedyenliğe biraz daha ağırlık verse güzel olur bence.
hesabın var mı? giriş yap