şükela:  tümü | bugün
 • henüz 1000 abonesi olmasına şaşırdığım, aşırı kaliteli bulduğum bir youtube kanalı. mutfakta çakallıklar peşinde koşuluyor.

  akışı, anlatımı, yaklaşımı, geyiği, montajı, introsu, outrosu, müziği fevkalade.

  (bkz: buralar değerlenir)

  https://www.youtube.com/watch?v=7hld3cqa99o
 • çok güzel bir iş çıkartılan kanaldır, çok az yerde kasıyor gerisi harbiden süper.
 • kanal bu hafta deniz tekin'i konuk aldı https://youtu.be/wkxr3b2l9mo
 • deniz tekin'i görmesem kanala girmezdim herhalde, teşekkürler önce deniz sonra pek neşeli emir. seni izleyerek mutlu oluyorum bu aralar.
 • çok eğlenceli bir youtube kanalı.
  yaptığı yemekler çok güzel ve bir o kadar da değişik. sebze pastasını ve felafeli mutlaka yapmayı deneyeceğim.

  yalnız emir bey hep tatlı konusunda kolaya kaçıyor. ya pidenin üstüne helva ve çikolata koyup fırına veriyor , ya da çikolatanın üstüne marsmallow koyup fırına veriyor.

  böyle olmaz emir bey. üşenmemiş çiğköfte yoğurmuş , tenekede tavuk yapmış adamsınız siz. tatlı konusunda daha çakal lezzetler bekliyoruz sizden.
 • keyif alarak izlediğim, yemek yapma konusunda ciddi anlamda gaza getiren program. kamerada netleme sorunu ve titreme gibi sıkıntılar bazı videoları izlemeyi zorlaştırsa da aşılmayacak şeyler değil, hatta düzelmeye başladı bile. emirin müzisyen olması, video düzenlemeye emek verilmesiyle birleşince harika montajlar ortaya çıkıyor. emek dolu ve yaratıcılığın hissedildiği bölümler izliyorsunuz. ayrıca çok tadında bir goygoy var. bazen hem sizi güldürüp hem kendi gülüyor.
  kötü hayatlarının intikamını bu videolara dislike atarak almaya çalışan sapık bir grup tabi ki burada da var, önemli değiller ama gözüme çarptı diyelim.
  umarım hep devam eder ve bu tavrını bozmadan yeni projelerde de yer alırsın.
 • yaklaşık 1 hafta önce rastlayıp, nerdeyse her gün bildiğin film izler gibi televizyonda arka arkaya bölümleri bir oturuşta izlediğim youtube kanalı. emir, yemekleri de çok güzel yapmasına rağmen, ben daha çok onu sohbeti için izliyorum. modumu yükseltmemde yardımcı komik youtuberımız.
 • youtube aleminin en underrated sayfası budur.
  budur kere budur.

  4-5 gün önce keşfettim, patır patır izliyorum videolarını. yaptığı yemekler zaten çok keyifli, basit ve lezzetli görünüyor. (hem de bana çok uygun hepsi)

  ancak bu elemanın geyik muhabbetlerini falan ayrı beğendim.
  arada çıkıp dışardaki mekanları gezmesini falan da ayrı sevdim. kısaca gerçekten çok ama çok beğendim bu youtube sayfasını.

  bu kadar akıp giden çok nadir kanal var youtube'da.

  ek olarak son bölümlerinden birinde zula diye bir mekanı tanıttı. ertesi gün gidip denedim, kendisine buradan teşekkür ediyorum böyle güzel bir yeri öğretmiş olduğu için.

  özet: takip edin.
 • youtube'un en tatlı kanalı (bkz: mısır köpeği)*