şükela:  tümü | bugün
  • bursaspor altyapısı ürünü, 26 haziran 1997 doğumlu, yetenekli merkez orta saha oyuncusu. altyapı milli takım kadrolarında birçok kez oynayan genç futbolcu oyun stili olarak emre belözoğlu ile fernando belluschi'nin bir bileşimi gibi adeta. sol ayağına oldukça hakim olan emirhan'ın oyun görüşü ve pas tercihleri de gayet iyi. üzerine düşülürse gelecekte önemli bir futbolcu olabilir. (bkz: reserved)
  • 97 doğumlu bursaspor futbolcusu. çok iyi bir potansiyeli olduğuna inanmama rağmen maalesef bursaspor'da yeterince şans bulamayıp harcanabileceğini düşünüyorum. halbuki biraz güvenip riske girebilmek gerek genç oyuncuları kazanabilmek için. umarım kurtuluşun altyapıda olduğu gerçeği herkesin aklına gelir bir gün.
  • bursa osmangazi ilçesinde nalbantoğlu mahallesinde bulunan ulucami'nin kuzeyindeki tarihi han. dini kitaplar, hac malzemeleri gibi mamuller satılır.
  • tff 1.lig’de ikide iki yapan bursasporlu merkez ortasaha oyuncusu.
  • emirhan'ı ilk izlediğimde çok beğenmiş ve bu entry'i girmiştim. entry'nin üzerinden yaklaşık 3.5 yıl geçti ve adam resmen kayıplara karıştı. 2. lig b seviyesinde kiralık geçirdi yıllarını, arada bir maçkolik'ten bakıyordum istatistiklerine ve pek de gelecek vaat etmiyordu karşıma çıkanlar. neyse gel zaman git zaman emirhan tekrardan bursaspor'a döndü ve biraz da mecburiyetten ilk 11 çıkmaya başladı bu sezon. emirhan'ı sezonun ilk 2 maçında yine alıcı gözle izledim ve yine çok beğendim performansını.*

bir kere çocuk bariz bir emre belözoğlu hayranı, forma numarasından çalım stiline kadar emre'ye öykünüyor. emre kadar yetenekli değil o aşikar ama bu sezon istikrar sağlarsa iddia ediyorum sezon bitmeden ikinci ligden milli takım görür.

bazı sporcuların limitleri yoktur, sınırlarını tamamen kendileri belirlerler. emirhan da bu tiplerden, 3 sene boyunca kendisini 3. seviyede top oynamayı layık görmüş. oldukça zaman kaybettiği ortada ama hala çok üst seviye bir futbolcu olabilir. yerinde olsam bu yetenekle 2 sezon içinde banko milli takım oyuncusu olmayı hedeflerdim, gerçekten isterse sakatlık gibi elinde olmayan faktörler hariç hiçbir şey önünde duramaz.
  • yeni belluschi
  • ümraniyespor'a karşı şahane bir frikik gölü atmış orta saha oyuncumuz
  • (bkz: 20 aralık 2020 istanbulspor bursaspor maçı) 'nın yıldızı 23 yaşındaki bursaspor'lu defans oyuncusu.

arkadaşlar bu adam defans oyuncusu ise, süperlig'deki forvet ve orta sahalar utanmalı.

maçı 3-1 den 3-2 ye getiren golü mü daha iyi yoksa 3-3'e getiren orta/pas'ı mı daha iyi karar veremedim ama ikisi de birbirinden iyidi.

(bkz: ali akman), (bkz: batuhan kör), (bkz: burak kapacak) ... hepsi birbirinden değerli bu jenerasyon dağılmazsa 3 sezon sonra zirveye oynayan bir bursaspor çıkar ortaya.

klasiktir, (bkz: yürüyedur çocuk) derler, ama sen koşadur aslan parçası.

fenerbahçe'li adama bursaspor'u alkışlattırdın.

edit: maçkolik verisine dayanarak defans demiştim ama çok sayıda uyarı aldım, ortasaha orjinliymiş.
  • (bkz: #117132668)

hesabın var mı? giriş yap