şükela:  tümü | bugün
 • şu anda izlediğim ve ev bakan kadının hiç bir bokunu beğenmediği ve sonunda ayyy fiyatı yüksekmiş dediği program.

  sanırsın 3000 tl ye şato arıyor haspam.
 • bence güzel bir program. kurgu veya değil. istanbul'daki evleri ve fiyatları öğrenmiş oluyorsunuz. az önce beşiktaş'ta dubleks bir apartman katı için 5900 lira artı 600 site aidatı istediler.

  bir de şunu anladım ki istanbul'da çok güzel evler var lan. ben de sitede yaşıyorum ama bu evler bambaşka.
 • bugün 2. bölümü yayınlanan program.
  ey müteahhit! sen git havuzlu, yeşillikler içinde lüks bir site yap ama mutfak tezgahını plastik yap. olacak iş değil.malzemelerin çoğu da 1. sınıf değil hem.
  bugünkü çift mutfakta davlumbaza bakıyor, filtreleri görünce "temizlik gerek" falan diyor. yahu 2 tane filtre değiştireceksin işte. tabu muhtemelen sizin davlumbaz filtresinden haberiniz yok. partileme peşindesiniz.
 • bulasik makinasini gorunce hayvan gibi tepki veren, tam ankastre bulasik makinasindan haberi olmayan ama 4.000-6.000 fiyat araliginda ev bakan varoslari barindiran programdir.

  bilmeyenler icin, bulasik makinasinda yari ve tam ankastre vardir. yari ankastrelerde kumanda mekanizmasini gorursunuz, tam ankastrede ise ic kisimdadir ve belli olmaz bulasik makinasi.

  ayrica, emlakci hanim, daire pazarliyorsun mutfak tezgahinin hangi malzemeden oldugu bilmiyorsun senin ben yaptigin ise yaklastigin hassasiyeti sikeyim. rezidans dairedeki akrilik tezgahdi. corian diyenler de olabilir. dupont, samsung, franke, dominox gibi markalarda bulabilirsiniz. pahalidan ucuza dogru yazdim.
 • programda direk gizli reklam yapılıyor. audio akıllı ev sistemlerini gizliden tanıttılar. evi gezenlerde büyük ihtimal cast. isimleri internette herhangi bir platformda araştırdığınızda ortaya hiç bir sonuç çıkmıyor. çıkanlarda farklı tipler.
 • az önce bir paylaşım sayesinde kendisinden haberdar olduğum program. izlerken kahkaha attım amk!

  ya madem böyle bir program yapıyorsunuz; arkadaş biraz ciddi olun, işinizi ciddiye alın, izleyiciyi salak yerine koymayın.

  iki emlakçının elindeki tablete montajla görüntü yükleyip, yorum yapmalarını sağlamak hangi kafanın ürünü!

  acun tv8 ile iyi başladı. ancak son 2 yıldır yavaş yavaş bittiğini gözlemliyorum. madem böyle bir programı türkiye'ye adapte edeceksin cast ajanslarından oyuncu alıp yapacağına biraz ciddi şeyler yap!

  öyle 5.000 tl bütçeli oyuncularla lüks semtlerde yalan yalan evler gezdirmeyle olmuyor. git esenler'e, bağcılar'a, sultangazi'ye adam gibi programlar yap bari...
 • dün gösterilen evlerden biri maslak 1453 projesine aitmiş gibi. bugün sahibinden 'de gördüm.
 • yine sicis olmuş formatta. 3 gun galip gelen burak'ın puanları sıfırlanıp 2 ev sunma imkanı! verilmiş. hazal zaten 0 çektiği için elenmisti.
 • tamamen kurmaca olan program. gerçeğini ve kalitelisini izlemek isteyenler tlc kanalına bakabilir.
 • 24 yaşında halkla ilişkilerde çalışan kızla 27 yaşında grafiker nişanlısının kiralamak icin 4000-6000 tl bandinda ev baktığı program, yersen.