şükela:  tümü | bugün
57 entry daha
  • hayatlarında 5000 tl parayı topluca görmemiş oyuncuların 6000 tl kira ile ev baktıklari cast dolu sazan.avi program. ey acunn çakmasın sahtesin sahte
  • sahte de olsa izlemesi keyifli, konut piyasasıyla ilgili bilgi veren eğlence programı.
  • şu anda dönen bölümde 1 milyon 500 bin lira bütçesi olan arkadaş o kızla gerçekten evlenecekse aklına sokayım ben onun. hem çirkin, hem de çirkin olduğundan bihaber bir bacı.

izleyince anladım ki "kurmaca" diyen arkadaşlar haklıymış. altın kavgası o kadar yapmacıktı ki.
  • bunun yurtdışı versiyonunu arada sırada izliyorum.

geçen gün tv8'de uyarlamasını izledim ve gerçekten berbat. çok berbat.

yurtdışı versiyonunda evlere bakıyorum, çevresine vs. bi de burada ki evlere bakıyorum. arada uçurumlar var. ama fiyat nedense aynı.

yurtdışında manzara göl, okyanus, dağ, orman. bahçesi çok güzel, teras, havuz, çift balkon ve çift banyo vb. her şey mükemmel. izlerken içim gidiyor. bir an önce oralarda yaşamak istediğimi kendime defalarca yineliyorum.

laaaakin uyarlamasında ise buralardan nefret ediyorum. manzara daha çok şehir manzarası, banyo çift, zaten apartman dairesi, havuzu falan var ama ortak elbette. ama fiyatlar aynı.

programı bilmem ama istanbuldaki evler berbat ötesi.

bu uyarlama program bana bunu bir daha gösterdi.
  • adrese dayalı kayıt sistemi nedeniyle bakırköy, ataköy gibi kaliteli okulların toplandığı bölgelerde yeni rant kapıları oluştu.
  • istanbul kartal'da 1.5 trilyonluk evler gösteriyorlar. bu evlere bu parayı veren maldır amk. kartal lan neticede ne bekliyorsun. daha düne kadar 300 bin liraya 130 metrekare evler satılıyordu orada.
  • altinlari atarken actim, yeni gelin damat programi basladi sandim. sacmalamasalar iyi aslinda.
33 entry daha