şükela:  tümü | bugün
  • edit: bazıları bu işler duayla olmaz diyorlar, senin oy verdiğin parti yaptı diyorlar.
    bu kadar mı kıtsınız olm? dua ile batırdılar ülkeyi mi demişiz yoksa adamların bunu istemlerine mi kızmışız. ayrıca ben hiç oy vermedim desem de benim kime oy verdiğimi benden iyi bildikleri için saçma olacak.

bugünlerde sözlük semalarında sıkça dillendirilen dua! sözlükte çok hain var diyoruz, "yaftalamayın bizi" diye ağlaşıyorsunuz! hainsiniz işte!

bi insan, bi türkiye vatandaşı, bunu açıktan, kalben nasıl ister ya! nasıl ülkesi krize girsin, ekonomi boka batsın ister! ne farkın var fetöcüden, pkklı teröristten? lan siz evde işler yolunda gitmediğinde evi mi yakıyorsunuz? ne bilim babanızla kavga edince evin anahtarını hırsıza mı veriyorsunuz? sorunlar böyle mi çözülüyor olm?

yemişim doları, altını, emlakı. ben yükümü sarmışım aq. bugünden sonra bi şekilde geçinir giderim. ama şu memlekette bi kez daha yazar kasa parçalandığını göstermesin allah bana...
  • dua ile olacak iş değildir!

olur da olursa, sorumlusu dua edenler de değildir.

ota boka hain terorörö deyip, küçük zaferler, kazançlar uğruna ehli olmadan işlere kalkışanlardır.
  • 30 yıllık ateistim verecek başka cevap bulamadım:
    amin
  • 1 kasım 2015'te yüzde 49 destek alan görüş.
  • ağa bunları kimse istemiyor bunlar oluyor zaten. kafanızın basmadığı da bu herşeyin dua ile beddua ile çözüleceğini düşünüyorsunuz da alakası yok.

sebebi de taptığınız yöneticiler, anlıyor musun? iş bilmemeleri, sürekli hata yapmaları ama sayenizde hala orada pişkin pişkin oturmaları. yani fetöcüden, pkklı teröristten farkı olmayan sensin aslında ülkenin altına bile bile dinamiti koyan.

dünyanın hiçbiryerinde dolar dua ile yükselmez, ülkeden yabancı yatırım kaçarsa yükselir, turizm baltalanırsa yükselir, betona para gömüp rekabetçi teknoloji üretemezsen yükselir. imam hatip açarsan yükselir. vb vb.

bir teyze vardı pazarda röportajda denk gelen, başımızdakini karalama kardeşim allah ediyor allah diye. öyle oluyorsa bile allaha karşı mı geliyorsun?
  • buraya kadarı normal. solcular sağcı iktidarın başarılı olmasını istemiyorlar dersin olur biter.

anormal olanı, bundan sonrası: emlak balonu patlasın dolar artsın ekonomi çöksün.... veee solcular iktidara gelsiiiin!

bu son kısım komik. lan ülke batsa bunun altından sol iktidar çıkar mı? hiç sanmıyorum. olsa olsa daha sağ iktidar çıkar.

üzgünüm ama türkiye'den sol iktidar çıkmaz. istediğiniz kadar sabunlayın, çııık-maz.
  • amin diyenler için şuraya bırakalım;

https://www.google.com.tr/…ch&sa=1&btng=ara&q=kemik

edit: ikram insana yapılır, siz yavuz'un şah ismail'i bile olmazsınız. kendi devletlerinin düşmanları...
  • dolara tepki olsun diye ihracatını tl ile yapmaya kalkan malların iş yaptığı ülkede çok mantıksız talepler değil.
  • yalnız ekonomi bu kişiler çöksün dediği için çökmüyor, senin oy verdiğin parti eline yüzüne bulaştırdığı için çöküyor.

neden akpye oy vererek emlak balonu patlasın, dolar artsın, ekonomi çöksün istiyorsun ondan bahset sen. zira ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.

türk milleti gariptir diye başlayan söze cuk oturan çomar söylemi.