şükela:  tümü | bugün
 • zenginlerin, birden fazla evi olanların, yabancıların satın almasının önüne geçilmediği sürece fakir fukaranın asla faydalanamayacağı kampanya. gavurları ve yatırım yapmaya doymayan zenginleri engelle, samimiyetine inanalım. sen fakirler ev sahibi olsun diye duyuru yapıyorsun, ama icraat evlerin stoklardan eritilmesini amaçladığını gösteriyor. artık bari bu saatten sonra yalandan, riyadan, takıyyeden vazgeçilsin. lütfen. dürüst insanlar, dürüst beyanlar, dürüst icraatler görmeye hasretiz.
 • http://www.emlakkonut.com.tr/…nlaraguveniyoruz.html

  emlak konutun kahraman halkimiz icin yaptigi super kampanyadir .

  ankarada 780 bin tl gibi cok ucuz bir rakama ev sahibi olabiliyoruz bu kampanyayla. ustelik bu paranin %20 sini pesin veriyoruz kalani 120 ay taksitle oduyoruz. tesekurler emlak konut ...
 • 5 sene sonra hangi cemaatin darbe girişiminde bulunacağı belli olmayan ülkede bu kampanya ile ev almak salaklıktır.
 • şahsen kampanyaya katılan firma ve projelerle görüşmemde aldığım 2+1 daire başlangıç fiyatı 1.160.000 tl gibi benzer rakamlardan dolayı uzaktan bakılası kampanya.

  %20 peşinat haricinde aradığınızda söyledikleri bir %10 ara ödeme bulunmakta yani örnek olursa;

  1.160.000 x0.2 = 232.000 tl peşinat

  1.160.000 x 0.1 = 116.000 tl ara ödeme

  1.160.000 x 0.7 .0 = 1 .972. 000 tl ana tutar

  (1972000-232000-116000)/ 120 ay = 13.533 tl taksit...

  lebron james.

  not: inşaat mühendisiyim.

  edit: 232.000 tl peşinata faiz yansıtmamın sebebi o paranın 10 yıl içerisinde gelir getirisinden mahrum kalmanızdır.
 • dombra müziğinin aranje edilmiş bir versiyonu ve beyaz zemin üzerine kırmızı damga görseli kullanılarak açık seçik akp propagandası yapılan reklamdır.

  ne kadar utanmaz adamlarsınız siz ya.
 • ekonomik durumun vehametini gösteren kampanya.

  bu kampanyalar bende ev almaktan ziyad daha çok para biriktirmem gerektiği hissiyatını oluşturuyor. zaten ortam çok gergin, darbe atlatılmış, ekonominin iyi olmadığını, turizmin baltalandığını biliyoruz.

  bu kampanya da şahsım adına malumun ilanı olmuş biraz.
 • tv reklamında dombra'nın tamamını niye kullanmadıklarını merak ettiğim kampanya. n'olacak ki, hayır kim ne diyecek bu ortamda...
 • üzerinde memlekette yaşayan herkesin hakkı olan arazileri üçe-beşe kapatıp, yüzde bir milyon karla satan firmalar vardı. ama hepsi paralelciydi. şükür ki kurtuluyoruz artık onlardan.

  ne mutlu ki içimiz rahat bundan sonra. onlar dışında kimse de böyle bir şey yapmamıştır. haksız yere arazilere konup, kafalarına göre imar düzenlemesi yaptırıp, koca koca siteleri, blokları dikmemiştir. paralelciler kandırarak yapmıştı çünkü. dolayısıyla bu satılan konutları alırken bunları hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. yani emin olun bu konutlar 1 milyon tl dışında kurtarmaz. ayrıca unutmamak gerekiyor ki, bu kampanya, 1 milyonluk dairelerde 40-50 bin kar ettiriyor. gerçekten akıl almaz indirim. haydi türkiyem.
 • tokilere bedavadan suriyelilere verin son kendi vatandaşına 600 bin tl'den ev sat.