şükela:  tümü | bugün
  • insafsız baba. ben olsam borcunu ödeyene kadar kavşakta mendil sattırırdım.
  • babasından 1000 tl çalmış, sorumsuz ve hırsız evlattır.
  • mevzu 1000 lira değil ki. mevzu bir sorumluluğu yerine getir diye sana emanet edilen parayı sikinin keyfine harcamak ve en az 1 yıl boyunca bu konuda babana yalan söylemek.
    problemin ne olduğunu anlayamadığın gibi bir de "millet çocuğuna uçak alıyo yat alıyo" diye üste çıkmaya kalkman da ektradan eksi puanlar getiriyor.
    baba haklıdır. ama evden kovmadan önce iyi bir sopa çekmeliydi ki, bu olayın ahlak ve karakter gelişimine katkısı maksimum olsun.
  • kovmasının akabinde bu gece bir de anasını bellerse perfect çekecek babadır.
    düşünsene evden kovuluyorsun kapı bam diye üstüne kapanıyor, tam arkanı döndüğün an sen de domal lan karı diye bi ses duyuyorsun uzaktan ama yapacak bir şey yok ÷=%¥#&&##&

(bkz: perfect çekmek)
  • iyi yapmış. sen bir güveni suistimal et ondan sonra ühühü. şımarıklık seviyeleriniz arşa ulaşıyor artık.
  • valla iyi katlanmış bu adam sana dedirten olay.

vergiyi ödemeyip yiyen adam yıllardır allah bilir neler çektirmiltir o aileye. asalak gençlere tahammülüm yok kusura bakmayın. çünkü ben öyle olamadım. 28 yaşındayım her şeyimi kendim çalışarak aldım. bunu kendimi övmek için söylemiyorum. 21-22’de bi başladım evdi arabaydı aileye destekti derken bu yaşta tükenmiş hissediyorum. ama ortaokul lisede de böyleydim. hep bizimkilerin maddi durumunu düşünerek hareket ettim. harçlık almayayayım diye evden ekmek arası götürdüm. bizimkiler zorlanmasın diye öğrenim kredisi aldım. hala geri ödüyorum mesela.

çok isterdim böyle asalak yaşamayı ama olmadı işte. ama öyle bi bırakıcam ki her şeyi herkes şaşıracak. yoruldum ulan.
  • anketi gorunce yarıldıgım baslık.
    gecmis olsun, ayıp ama yaptıgın.