şükela:  tümü | bugün
  • yakında buraları entry dolduracak olan güzide ablamız. senin o yamuk ağzından öpüyorum
  • truth seekersdaki haline aşık olduğum kadın.
  • sözlüğümüzdeki bir dutluk alan daha. ilerde buralara da gökdelen dikilecek, belli bir şey.

neyse konuya gelirsek emma'yı şöyle tanımlıyorum: soğuk, sorunlu ve güzel.

yetenekli bir aktris. çok fazla tanınmıyor. house of dragon'dan sonra tanınacak. tercihleri konusunda çok bir bilgim yok, biseksüel olduğunu düşünüyorum. kimliğine saygım sonsuz ancak non-binary tarzı kendisine yakıştırmıyorum. güzelliğini keskin bir feminizm altında gölgeliyor sanki.

hem comic-con'da hem de premiere'de özellikle emma'ya dikkat ettim, ne sorulursa sorulsun, mevzu ne olursa olsun ama kadınlar da şöyle diye çıkış yapıyor hep ve ortam buz kesiyor aniden. tamam sensin ya tepkisi verdirmiştir!

kıyamam matt smith buz yutmuş gibi oldu, george r.r. martin'in lafı boğazında kaldı adamcağızın :)
  • ileride erkeğe dönünce çok da şaşırmayacağım kişi.
  • kendisinin gerçek hayat fotoğraflarını görünce oha bu kadın bu muymuş dedim. “yönelimini” bilmem etmem ama baggy clothes olayını abartmış.
  • çok duru, doğal biri. karateristik yüz yapısı ve donuk aurası aşırı çekici.
  • house of the dragon dizisinin ilk bölümlerinde, milly alcock'un müthiş rhaenyra targaryen performansı sonrasında kendisinin üzerindeki baskı arttı. zaman atlamalarından sonra karakteri devralacak. umarım aynı şekilde devam ettirir.
  • kendini joker sanıyor sanırım.
  • kapçuk ağzıyla güzelim milly alcock'un yerini nasıl dolduracak merakla beklediğim yamuk suratlı vatandaş.
hesabın var mı? giriş yap