• shameless dizisinin debbie gallagher rolündeki pıtırcık. açık ara dizinin en iyi oyuncusudur bana göre. ve gün gelecek bu kız çok iyi oyuncu olacak nah yazıyorum buraya.
  • bir süredir instagram'da takip ediyorum. sürekli bir özentilik hali, hep bir dudak büzmeler; çıplaklık vurgulamaları... türkiye'de yaşasa "kezban" diye dalga geçermişiz bununla...

ama iyi bir oyuncu, hakkını yememek lazım.
  • bu kız otuzundan önce kucaklayacak oscar heykelciğini. ahanda buraya yazıyorum peşin peşin.
  • (bkz: büyük meme)
  • shameless adlı dizide debbie karakterini canlandıran emma rose kenney, kanımca kendi ergenliğini de debbie kadar sancılı geçirmekte. 1999 doğumlu olan oyuncunun instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarda agır makyajlı, fotoları yer alıyor. keşke doğal halinin ne kadar güzel olduğunu farketse, birileri yönlendirse.

--- spoiler ---

ginger halanın huzurevine geri gönderildiği sahnelerde çektiği acıyı o kadar güzel yansıttı ki , bu kız dizide ağladığı zaman onunla birlikte ben de aglıyorum
    --- spoiler ---
  • 1999 doğumludur. benden bile büyük gösteriyor oysa.
  • son iki sezonda fiona taklidi bir karakter oynamaya başladı. aşırı da itici bir tipe dönüştü. çocukluğundaki kadar iyi oynayabildiğini düşünmüyorum.
  • instagram'dan takip ettiğim kadarıyla en az 20 yaşında gösteren mini mini shameless oyuncusu. oyunculuk konusunda da yaşına rağmen çoğu senelerini oyunculuğa vermiş insandan çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum.
  • shameless'ın en oturmuş karakteridir. çok sevimli ve tatlı buluyorum . fiona'ya göre daha iyi bir oyunculuğu var .
hesabın var mı? giriş yap