şükela:  tümü | bugün
491 entry daha
 • nato üyesi bir ülke s400 alamaz, türkiye nasıl alıyor diyen fransız cumhurbaşkanı

  sayın macron, yunanistan nasıl alıyorsa türkiye de öyle alıyor
 • fransa'nın, lafına sözüne itibar edilmeyen cumhurbaşkanı.

  tam bir fransız. sömürgeci, içi boş bir kibire sahip ve şımarık.
 • fransa'nın en ezik cumhurbaşkanı bu adamdır. bir şeyler anlatırken utanıyor insan.
 • türkiye'yi suriye'deki ortaklarına karşı savaşmakla suçlayan bir aptal.

  bu aptala birisi kronolojik sıralamayı hatırlatmalı. bizim saldırdığımız örgüt zaten yıllardır sizin ve tüm nato ortaklarının terör örgütü saydığı bir organizasyon. önce sen türkiye'ye karşı terör eylemi gerçekleştiren bu örgütü destekledin.

  şu adamı hayata karşı ümidini kaybetmiş herkes takip etmeli. bu aptal bile bir yerlere gelebiliyorsa siz niye başaramayasınız? inanın.
 • trump ve bizimkiler dahil konuşuyorum; 30 yıllık hayatımda tanıdığım en basiretsiz siyasi liderdir. inanılmaz gerçekten bu seviye bir aptalın fransa'nın başında olması.

  bu beyinsiz yüzünden rusya avrupa'yı baltıklardan itibaren işgal etsin de başka bir şey istemiyorum amk.

  sırf ırkçı bir orospu çocuğu olduğu için; avrupa'yı tüm doğu ve rus tehdidinden koruyan ve avrupa natosunda fiili olarak "ordu" diyebileceğimiz bir ordusu olan tek ülke "türkiye"yi dışlayıp, hiçbir süre zarfında hiçbir boklarına yaramayacak kürt teröristlerle iş tutmaya çalışıyor.

  davutoğlu falan bile hikaye bu adamın yanında. böyle bir basiretsizliği tarih göremez amk.

  macron kardeşim; 100 milyar dolara kurdurduğunuz kürt ordusu, 5 günlük türk operasyonuyla yok edildi. anla artık şunu. eğer nato'da türk ordusunu kaybederseniz, türkiye'nin kürtlere 5 günde yaptığının bin beterini rusya size yapacak. aklınızda olsun. putin 5. orduyu tümden baltıklara konuşlandırırken, ellerindeki tek fiili orduya burun kıvıran bir embesil bu adam.
 • şu sıralar trump'tan küsküyü yiyor. sırada daha merkel ve rte var.
 • abuk sabuk konuşup sonra da önüne gelenden ayar yiyen garip bir insan. zaten fransa'da chirac'tan sonra düzgün bir adam gelmedi başa da neyse.
 • bütün sancısı eski mandası olan suriyede söz sahibi olamamaktan kaynaklanmaktadır.
  eski mandası üzerinde tasarruflarının olmaması bu adamı delirtmiştir.
  uzun yıllardır pkk'nın hamiliğini yaparak siktir edildikleri coğrafyaya geri dönebileceklerini zannetmişlerdi ama ıslak rüyalarından uyandılar.
 • (bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)

  neresinden tutsan kopan bir fransız cumhurbaşkanı. kendisi fransa tarihinde neredeyse her 52 haftasonu (yani 1 yıl) protesto edilmiş olmakla ayrıca bir rekorun sahibidir.

  türkiye'yi sevmesini/savunmasını beklemem ama türkiye'yi nato ve s-400'ler üzerinden eleştirmesi abesle iştigal ediyor. yunanistan'ın s-300 sahibi olmasını unutmuş olabilir ama bizzat abd ve nato'nun türkiye'ye patriot vermediğini de birileri kendisine hatırlatsa iyi olur.
60 entry daha