şükela:  tümü | bugün
  • 15 ocak 1989 doğum arjantinli sol bek, sözleşmesi sezon sonu bitiyor ve beşiktaş ilgileniyor. ayrıca zaman zaman arjantin milli takımında da şans bulmaktadır.
  • fm 16'da beşiktaş'a aldım, hem de 7,5 milyon kaymeye. adam on numara oynuyor, bence alınmalı bir an önce.
  • beşiktaş ile ismi geçiyor, ciddi.
  • geliyor galiba beyler.
  • sanırım yeni sezondaki sol bekimiz. umarım faydalı olur
  • beşiktaşımız'ın sol bek problemine çözüm sağlayacak gibi görünen, bonservisi elindeki arjantinli.

27 yaşındaki futbolcunun 200 civarında maçı var ülkesinin liginde. 3 sezondur san lorenzo'da ilk 11 oynuyor ve 2014'te libertadores kazandılar.

gel matyas'ım mas'ım gel. sol beksiziz, gölgelerdeyiz.
  • abicim herifin youtube de doğru düzgün videosu bile yok nerden biliyorsunuz bu adamın bu kadar iyi olduğunu anlamıyorum.
  • arjantin basınına göre, san lorenzo ile son maçına çıkıp beşiktaş'ın yolunu tutacak sol bek. 4 milyon dolar telaffuz ediliyor bonservis için. sanırım transfermarkt'taki sözleşme detayları güncel değil.

merak edenler için: https://www.youtube.com/watch?v=ylshyhwavpa
  • videoyla falan olmaz o isler sana ismail koybasi'nin bi videosunu yaparim 10 milyonluk topcu dersin.

arjantin milli takiminda 4 kez oynamis, hayati boyunca 14 asist yapmis bir arkadas. menajer oyunundan baska bir sey degil bana kalirsa. bana mi kaldi? evet bana kaldi mk begenemedin mi?
  • referansı sosa olacaksa buyursun gelsin dediğim topçu.