şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çölde kutup ayısına rastlamak gibidir. tebrik etmek lazım.

  --- spoiler ---

  beyoğlu refik saydam caddesi üzerinde bir kafede istanbul emniyet müdürlüğü'nde görevli bir emniyet amiri, arkadaşı ile kafede otururken hareketlerinden şüphelendiği dışarıdaki kişiye baktı. bunun üzerine dışarıdaki kişi, amirin masasına gelip "ne bakıyorsun, neden yan baktın" diyerek emniyet amirinin üstüne yürüdü.
  emniyet amiri bu kişiye polis olduğunu söyledi. kimlik soran kişi ile emniyet amiri arasında itişmeler yaşandı. bu kişi elini beline atıp emniyet amirine silah gösterdi. emniyet amiri kimlik göstererek saldırganın elindeki silahı aldı. haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. gözaltına alınan kişi, polis merkezine götürüldü. şüphelinin emniyet amirine gösterdiği silah kurusıkı çıktı. eşyalarını almak için geri dönen emniyet amiri kafe müşterilerinden özür diledi.
  --- spoiler ---

  kaynak
 • emniyet mensubu olduğunu öğrendikten sonra bile elini beline götürüp silah göstermeye cesaret etmesinden ötürü sabah kahvaltıda yürek yediğini düşündüğüm kişi eylemi.

  allahtan emniyet amirine denk gelmiş belki bundan sonra aklı başına gelir de sağda solda millete kurusıkı makineyle artistlik yapmaya,yalandan racon kesmeye çalışmaz.

  emniyet amirine denk gelmese belki durduk yere işinde-gücünde olan insanların huzurunu kaçıracak,yok yere olay çıkaracaktı.

  yazık gerçekten,insanların bu psikolojide dolaşması toplum sağlığı ve güvenliği açısından hiç iyi değil,buna rağmen malesef yapabileceğimiz de pek bir şey yok.ama yinede devletin bu psikolojideki insanları gözaltı sonrası rehabilitasyona göndermesi gerektiğini düşünüyorum.
 • böylelerine niye pöh veya yunus denk gelmez ki? sikiverecek belasını o olacak.
 • yalnız amir "burada yetki bu poliste" diyecek kadar adammış dediğim olay, ah bi yunus polisi denk gelseydi
 • gerizekalılıktır.

  da ilginç olan emniyet amirinin nal gibi silahı belinde. ayağa kalktığı an belli ki adam polis . arkasına bakmadan kaçacağına salak bi de atar yapınca bulmuş belasını. iyi ki de bulmuş.
 • bu nasil bir bahtsizliktir.
 • böyle insanlara* yapılan kötü muamele içimi acıtıyor , adam* kibarlıktan ölecek , kendisine silah çekilmiş hala tabanca bu arkadaşın üstünden çıktı öbür arkadaşta bi sıkıntı yok diyor, dönüp kafeye özür diliyor ,