• (bkz: aktrollerin uğramadığı başlıklar)

normal ülkede ortalığın yıkılması lazım şu rezaletten dolayı. bizde ses yok. ne garip lan.
  • afişin emniyetini sağlıyorlardır. yırtıp çöpe atma isteği uyandırıyor, baksanıza.
  • soruşturma açılacağını umduğum gelişme. hiç kimse dur demeyecek mi?
  • rezalettir. tarafsiz olmasi gereken güvenlik güçlerinin bir parti safında yer almasi gerçekten korkutucu. umarim sorumlular hakkında gereken işlemler yapılır.
  • fetöcüler atıldı da yerine kanuna, nizama bağlı, tarafsız görev yapacak polisler mi geldi sanıyordunuz?

tanım: gerçek bir devletin var olduğu bir yerde asla söz konusu olamayacak rezalet.
  • (bkz: trabzon)
  • akplilerin emniyetini sağlamak için oluşturulmuş emniyet teşkilatı binasına akp pankartı asılması olayıdır. şikayet ederseniz akp yargısı size açılacak davaya bakacaktır.
  • aynısı 24 haziran'dan sonra çalıştığım şirkette ki eski fetöcü patronlarım tarafından yapılmıştı.
    15-16 temmuz gecesi sabaha kadar galip kim olacak 'kaçsak mı? kalsak mı?' diye diken üstünde bekleyen pezevenkler, 24 haziranda dönekliklerinin resmini asmışlardı. bu faşizan olaydan sonra ben şahsen patronu arayıp kaldırtmıştım o resmi ve saolsunlar, beni kovamamışlardı. şimdi bu kuruma bakıyorum da ne onurlu memurlarımız var, kendi menfaatleri uğruna acaba kimlerin çocuklarının geleceklerini satıyorlar hiç vicdan muhasebesi yapıyorlar mı merak ediyorum.
  • ayrica "ozgur basin" diye muhalefete iftira atan orospu cocuklarinin da dikkatini cekmeyecek olan skandal. birakin gelismisligi, "normal" bir ulkede olsa, bir cok kisinin mesleki hayatini bitirecek olan bu sey, muz cumhuriyetinde haber bile olmayacaktir tabii.
hesabın var mı? giriş yap