• çoğunlukla yaşadığım hadise.
    ama bu gün skerim sizin toynağınınızı diyerek kapattım emniyet şeridini!
    yandaki araçla da işaretleşerek desteğini aldım ve benim sıramı boş bıraktırdım.
    dehşet köprü trafiğinde (malum köprü onarım çalışmaları var), solumda benim olmam gereken boşluk ve ben emniyet şeridini de ortalayarak arkamdaki dalyarakların geçişini kapatarak eylemimi gerçekleştirdim. bir süreliğine de olsa trafiğin; olması gerektiği gibi akmasına yardımcı oldum.
    ataşehir tarafından köprüye bağlanan yolda başlamıştı trafik. bu süre zarfında bir ( rakamla da 1) trafik polisi dahi görmedim, şikayet edemedim.

belki yaptığım doğru değildi ama yeter o. çoçukları yeter!!

arkamdakilerin selektör yapmaları korna çalmalarına aldırış etmeden yapılması gerekeni yaptım.
    riski hissettim ama. aralarından biri çıkıp kafama silah dayayabilirdi amk.mun vahşi batısında!
    arka koltukt uyuyan oğlum hiç bir şeyden habersiz olarak babasız uyanabilirsiniz belki.
    ama hiç bir şey olmadı. artık sapağa geldiğimizde boş yerime geçtim. yanımdan geçerken söylene söylene, küfürler savura savura geçti; dini bütün (bkz: müslüman)'lar... iftarlarını açmaya gittikleri evleri ya da davetlerine...
hesabın var mı? giriş yap