şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

emniyet genel müdürlüğü trafik planlama ve destek daire başkanlığı karlı ve zorlu yol koşullarına sahip bölgelerde kullanılmak üzere tercihini yeni toyota hilux’tan yana kullandı.

50 adet toyota hilux 4×4 emniyet genel müdürlüğü’ne teslim edildi. toyota hilux’lar trafik polis aracı olarak kullanılacak. üstün off-road özelliklerinin yanında yüksek konfor ve güvenliği birlikte sunan hilux modellerinin bir kısmı otoyol trafik polisleri tarafından kullanılacak şekilde hazırlandı.
    --- spoiler ---

kaynak

şimdi sorum şu,emniyet toyota pickup olayına da girdiysek korkmalımıyız acaba ? :)

(bkz: iç savaş toyotası)

edit: debe editlerinden hoşlanmasamda bir arkadaşımızın ricası üzere bir yardım kampanyasını paylaşıyorum.

(bkz: güvendik ilk-orta okulu yardım kampanyası)

--- spoiler ---

merhaba ,güzel kalpli bir arkadasimiz van'ın bahcesaray ilcesine 65 km uzakta bir köy okuluna atanmış. atanmasıyla,sınıfında ve okulunda cocuklar için gereken eğitim malzemelerin var olmadığını görmesi bir olmuş. sosyal medyadan yardım çağrısı üzerine burda bir yardım kampanyası başlatıldı. yardımın nakdi değil, ayni olmasini planliyoruz. daha cok kisiye ulasabilmememiz, yardim kampanyamizin görülebilmesi için, başlığı debe editi olarak paylaşırsanız minnettar oluruz efendimiz.
    --- spoiler ---
  • (bkz: esedullah tim)
  • ortadoğu'ya tam üyelik için 19. faslın açılması sayesinde olmuştur. artık bizim de iç savaşlarımız tam olarak ortadoğu standartlarında. yaşasın.
  • keşke biraz bekleselerdi yerli pikap alsalardı.. çıktı çıkacak eli kulağında helbükü
  • fena tercih değildir.

ancak onun yerine mazda bt-50 alsalar hem işlerini görürler hem de şekil yaparlardı*.
  • k**tleri korkutmuş gelişmedir.* şimdi onlar düşünsün....* şaka maka emniyet ilk kez adam akıllı bir tercih yaptı lan şu araç konusunda. toyota hilux abi. paletin zor girdiği bölgelerimiz var bizim. unutulmamalı. bunun için biraz modifiyelenmiş bir hilux en doğru karar olacaktır. hem zorda kalırsak, ardına uçak savar monte ederiz.... lan acayip troll oldum. ama şaka bir yana k**tleri korkutmuş tercihtir. emniyete hayırlı uğurlu olsundur.
  • vw amarok varken beyhudedir.

not: golfüm yok.
  • (bkz: mekap)