şükela:  tümü | bugün
  • kendini ilgilendirmeyen konularda sağa sola salça olmaya kalkan tipitip. sözlük yazarlığını halk ekmek kuyruğunda ekmek dağıtır gibi dağıtırsan böyle düz adamların yorumlarını aylar sonra da olsa okuyor oluyoruz, ne güzel.
  • https://i.imgur.com/xttsfvh.png

adam geçen yaz daha yazar bile değilken gelmiş nick altımda bana hakaret etmiş. entry'si aylar sonra yazar olduğunda ortaya çıkmış, 1 ay önce sildirmişim. yani kendi deyimiyle nick altında taciz etmiş beni ama sonra nasıl bir yüz varsa 1 ay sonra utanmadan şunu yazmış.

(bkz: #76852744)

bir de burada şu an entry'si olmayan bir yazarı yan hesabım olduğunu iddia edip, var benle bir derdi diye zırlamıyor mu? allah en kısa sürede şifa versin, doktorun ben değilim. yalnız burada 1 mayısta kendi kendine entry girip, kimse iplemeyince 10 gün sonra benim nick altına gelmesi yok mu, ona tek bir tepkim var.

(bkz: ahahahahahahahahaahahahahahaaha hiç gülesim yoktu)

adam sonradan buraya 1 mayıs'ta girdiği iplenmeyen entry'sini sildi, geldi benim nick altıma ikinci bir entry yazdı ki ipleyeyim.

(bkz: #76870299)

işi gücü sözlük diye aklınca laf sokmaya çalışan adamın efor verdiği işlere bak sen. ah canım benim ya. ben kendi başlığımda sözlüğü eleştirmişim, haksızca uçurulduğumu anlatmışım. sana ne birader? daha doğrusu, insanların nick altına eleştiri yapmayı taciz olarak gören senin orada ne işin var? "dayanamayıp yorum yapmışım." diyor, çelişkisinde boğuluyor. ben de senin o boş yorumuna dayanamayıp burada yorum yaptım işte. bu kadar mantık kuramayacak adam gelip benle tartışmasın yahu, vallahi kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. lafa bak şimdi, direk alıntılıyorum.

"benim milletin niki altında hakaret etmek gibi adetim yok ama kendisi bunu iş edinmiş kendine, başka işi gücü mü yok, dünyası ekşiden mi ibaret bilemedim."

bunu diyen adam nick altıma 3 tane entry yazdı, iki tanesi hakaretamiz bir dille yazıldı. bir tanesi de başkasının dediğini papağan gibi tekrarlamaktan ibaret olan, 10 sene önce olsa uçmana yarayacak saçma bir entry. tartışamayacağınız insanlarla tartışmaya kalkıp kendinizi boşuna rezil etmeyin, yazık yahu. ben şu entry'i yazarken senin adına utandım, sen kendini şu duruma sokmaktan utanmıyorsun. hayret bir şey.
  • kendisine haddini biraz sert bildirmiş olmalıyım ki, 1.5 aydır nick altımda yatıp kalkıyor. bir onu bir bunu favoriliyor ama bana olan hırsı bir türlü geçmiyor. beni takıntı yapması oldukça tatmin edici ama kendi iyiliği açısından en kısa zamanda şuraya başvurmasını salık veriyorum.

http://www.iskur.gov.tr/

bu eleman hakkında bana oldukça ilginç mesajlar atan bir kaç tip var, buraya neler söylendiğini yazmayacağım ama anladığım kadarıyla bu site senlik değil hacı. zaten sıkıntılı bir tip olduğun daha çaylakken başkasının nick altında cirit atmandan belliydi ama artık kanıtlandı sayılır.

eliaquim mangala sana selam söyledi, kulaklarından öpüyormuş.