• cizgisini ve espri tarzini cok begendigim ettigim cizer.. guru bilir: "ekmek getir dibini de siyircam!"
  • ayrıca bana da bir arkadaşım anlattı.üniversiteye başladığında ilk gün tahtaya çıkmış sınıfa "arkadaşlar merhaba.benim adım emrah,rock muzik dinlerim." diyip yerine oturmuş.
  • enbi komik karikatüristlerden. ama son zamanlarda net alemlerine daldı, site design işleriyle uğraşıyor. tekrar sarı sayfalarda görmek istediğimiz keyif adamı.
  • james hatfield gibi bir insan (tip olarak)
  • boyu kadar komik insan; güzel mi güzel, pırıl pırıl bi genç. türk kahvesini en iyi yapan kişi olduğu da iddia edilmekte tarafından.
  • karükatürde safsalak bakışlı bir köpek var (ne büyük ne küçük orta dereceli birşey) iki tane de mama kabı (birinin üstünde "bobi" diğerinde "sarman" yazıyor, bobininki küçük sarmanın mama kabı devasa birşey, bobininkinin en az 4-5 katı) köpekte bir düşünce balonu "ulan bu evde kesin benden gizli kedi besliyorlar. fakat beni asıl allak bullak eden olay, boyutlar konusundaki kararsızlığım"
  • degisik bir mizah tarzı. bence quentin tarantino filmlerini sevenler onun karikatürlerini de severler.
  • album çikarmasini en çok istedigim, tarihteki gerçekler, okey, psikolog dizileri gibi gerek çizimi gerek esprileriyle ornek alinmasi gereken, geçen ay lombak'in içinden çikan kemik ekinde bir karikaturunu gorup heyecan yaptigim ustun varlik, extra çizer.

"cevahir bir tasla iki kusu nasil vurur? ipucu:cevahir renk korudur.
    cvp:çalisarak çalisarak..." esprisine bile guldurecek yetenekte olan eski h.b.r. ve l-manyak çizeri.
  • bu ayki kemiktede çizimleri olan, çizmeye devam etmesi için dua ettigim karikaturist.
hesabın var mı? giriş yap