şükela:  tümü | bugün
  • bu sezondan başlayarak önümüzdeki sezonlarda adını sıkça duyacağımız, harika bir sol ayağı olan futbolcu. u-18 milli takımına da 2 kez seçilmiş, ileride milli takımının değişmez topçusu olur.
  • gelişimini sürdürmesi halinde 1-2 seneye kalmaz büyük takımlara gidip oradan da avrupa'ya yelken açabilecek bir çocuk.

daha bu yaşta ve daha düne kadar pendikspor'da bugün ise antalyaspor gibi bir takımda forma giyerken, öyle lafla değil, üzerine basa basa "hedefim avrupa" demesi, vizyonunu göstermektedir.

öyle 1-2 milyon daha fazla kazanmak için bu ülkede kalıp kalıbına sıkışacak göz yok bu çocukta...

ayrıca büyükler takip etsin, salak saçma yabancılara milyon eurolar dağıtmasın...
  • inci sozluk hakkında su yorumu yapmıstır ki, katılmamak elde degil; "adam messi beyler"
  • bu sezon antalyaspor'un sadece oynadığı ilk 3 maçın özetini izlediğim için hakkında sadece ismini ve solak olduğunu bildiğim genç yetenek. bu akşam* tv'den canlı olarak izleyince gördüm ki türk futbolunun geleceğinde önemli bir yer edinebilecek yetenekte ve özgüvende bir oyuncu. oyuna girdiği anda oyuna büyük bir hareketlilik getirdi. umarım bozulmadan devam eder ve milli takımımıza da faydalı olur.
  • fizigini gelistirirse cok canlar yakacak futbolcudur.
  • büyük takımlardaki genç oyuncular forma şansı bulunca iki doğru top atınca olacak daha pişecek deriz. ama bu çocuk sakatlık gibi kötü şeylerle karşılaşmazsa 2 sene içerisinde milli takımın maç alacak oyuncusu olur. iyi olacak demiyorum bak winner diyorum , winner.
  • daha önce sözlükçüler tarafından cm'de keşfedilememiş olması en büyük eksisi gibi duran süper yetenek. ileride çok canlar yakar.
  • çok yetenekli olmasının yanı sıra sevimli de bir yüze sahip güzel futbolcu. şimdilik bir falsosunu görmedim. bir gün beşiktaş'ımda olması dileğiyle kendisine başarılar dilerim.
  • 1 ekim 2011 mp antalyaspor sivasspor maçında çok iyi bir performans sergilemiştir. bileklerine çok hakim, pasları adrese gidiyor, top ayağına gelince oyunu iyi okuyor. tek eksiği şutları, kendine güveni var ama, şutları henüz zayıf. ileride umarım antalyasporumuza ve milli takıma büyük katkılar sağlar.
  • ayagına top yakısan adam umarım yakın zamanda kendini görmek istedigi yerlere gelir.