şükela:  tümü | bugün
 • bugün itibariyle* profesör olmuştur, hayırlı olsun.
 • iü sbf'nin bir numaralı hocasıdır. kendisine hayranım. sınavları zor olsa ve cevapları detaylı istese de çok iyi bir hocadır, çok donanımlıdır. dekanlığı çok iyi yürütmektedir. öğrencilerinden sıkça fikir alır. bi keresinde tuvaletlerin temizliğini bizzat kontrol ettiğini görüp dumura uğramıştım. rektörlüğe kadar yolu var.

  saygılar
 • fakülte binasının içine girmeye çalışan sararmış yaprakları, sigara izmaritlerini ve boş kahve bardaklarını, bizzat kendisi çöp kutusunun yanına iteleyerek ve bunu öylesine değil, gerçekten titizlikle yaparak, o an fakülte önünde duran öğrenci kitlesini utandırmış ve takdirini toplanmış istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi dekanıdır.

  ayrıca kafasına koyduğunu da anında yapabildiğini görmekteyiz. fakültenin biraz aşağısında bulunan ve atıl durumda kalmış olan yaklaşık 20 kişilik kapasiteye sahip olan ufak çaplı parkı 1-2 saat içerisinde temizletip, çim döşetmiştir.

  zaman ilerledikçe fakülte akademik kadrosu ve öğrencileri tarafından daha fazla sevilmektedir.
 • dekanlığına laf söyleyen burhan kuzu olur ama gelgör ki bu abimiz haddinden fazla orta yolcudur. efkan beyin güvendiği, muhabbeti hoş olduğu ama partisine oy attığına kesinkes inanmadığı okuldaşıdır. bu durumun o da farkında olacak ki, istanbul siyasal bilgiler dekanında olması gereken asgari duyarlılığa, söz söyleme güvenine, eleştiri getirme cesaretine sahip değildir. merkez sağcı,yabancı dostları olan, giyimine kuşamına dikkat eden her güzel abimiz gibi "ağzımızın tadı bozulmasın,gençler" modundadır.
 • üniversite yıllarımızı zehire çeviren namı-"değer" eski siyasal bilgiler dekan.fakültenin restorasyon nedeniyle 2 yılda biteceğini söyleyip tüm öğrencileri resmen kandırmıştır.bizi prefabriklere mahkum etmiştir.ve eğer bu yazıyı okuyorsa dönem öğrencilerinin kendisini lanetle anıcağını bilsin.