1. hem polisle barışık hem devletle barışık hem milletle barışık hem dinle barışık protest şarkıcı. ahmet kaya'ya "........"(yargitay'a gore ucuncu kisinin hakaretinin aktarilmasi da tazminat sebebi imiş, o yüzden doğrusunu yazamıyorum. bravo yargıtaya!) diyerek ün yapmış, asker kaçağı olduğu anlaşılınca sırra kadem basmış tombik suratlı gürbüz beyinli şarkıcı. ahmet kayanın ölümünü fırsat bileceği için akbaba da olacaktır.

praetora not: bunu da anladın mı çocuğum?
  2. yeni asir gazetesi ve atv/sabah yayin grubunun sahibi bi sahsiyetin ogludur.hatta tunc ismiyle yaptigi ne olur gitme beni terketme konulu sarkisi bi donem prome time da manasizca binlerce kez yayinlandigi halde tutmamistir.adam olmadi olmayacak.
  3. ahmet kaya öldükten sonra,protest müziğin prensliğinden krallığına terfi ettiği bildirilen dombili
  4. atv'de "ben ne adammışım ki milyonların nefretini kazandım.onca insana kumandasını tv'ye fırlattırmayı başarmak kolay değil " diyerek, müzik piyasasından çekildiğini açıkladı. giderayak "artık benle uğraşmasınlar, uğraşanı anında medyatik yaparım" diye bir tehdit savurmayı da ihmal etmedi.

şiir kitabı çıkaracakmış ondan da vazgeçmiş. rahatladım!
    http://arama.antoloji.com/…ter=sarkici&sarkici=5230

emrah dinçer hakkında bilgi verin