şükela:  tümü | bugün
  • karşıyaka'nın eskilerindenmiş. öyle teknoloji mağazaları filan dolaşmaktansa radyo, kulaklık, mp3 çalar, oyun, ışıldak vb. almak için burası mükemmel. fiyatlar uygun, pazarlık imkânı var, derdini anlatıyorsun onlar da dinleyip çözmeye çalışıyor.

    kulaklık almak için gitmiştim ilk. sonra valide istediği yerde dinleyebilsin diye bir radyo aldık. arkadaşına da benzer bir şey hediye etti yine oradan aldı. en son radyolu emektar mp3 çalarım beni bırakınca, serviste dinlemek için avuçiçi kadar bir radyo aldım buradan. ama analog seçtiğim için yol boyu nihat'tan * başka herkesi dinledim. götürdüm, durumu anlattım, hemen değiştirip dijital bir tane verdiler.

    gerçi bu aldığım yeni alette de kulaklık girişi yokmuş. bu akşam tekrar gidip sabırlarını sınayacağım, bakalım ne olacak. :)

    sabır editi: hiiiiç mırın kırın etmeden değiştirdiler. esnaf dediğine örnek insanlar.
  • 2000'lerin başında korsan cd'lerimizin hepsini buradan alırdık. aynı zamanda ilk orijinal oyunum olan sims makin magic'i de buradan almıştım. legacy of kain'ler, tomb raider'lar, jedi outcast'ler, gta'lar, hepsini burada yaptırırdık. bazı cdler bozuk çıkardı, geri götürüp denetirdik. sonra korsan cd satmayı bıraktılar. heyy gidi emrah elektronik. bir de çok saçma bir anım var burasıyla ilgili, hakan şükür'ün güney kore'ye attığı golü emrah elektronik'in vitrinindeki tv'den izlemiştim. neden oradaki vitrine bakıyorum peki? ne oyunlar gelmiş diye her zaman vitrine bakar, kafama göre oyun varsa içeri dalardım.