şükela:  tümü | bugün
  • kardeş payi dizisinde emrah rolünü canlandıran oyuncu. ayrica dizinin yazarlarındandir.
  • müthiş oyuncu, sivas ağzını çok iyi konuşuyor, muhtemelen sivaslı.

(bkz: kardeş payı)
  • ibret-i ailem dizisinin de senaristi olan kişidir. o dizide de sivaslı kardeşler vardı.
  • ekmek kırıntısı üstünde tango mu yaptın ?
    hacca giden uçağı kaçırıp amsterdam'a mı indirdin ?
    yoksa bi'yakınız vefat etti de mevlüdün de dj tiesto'yu mu çaldırdın ?
    anana babana el mi kaldırdın kız, taş olmuşsun allah seni taş etmiş, taş gibi kız olmuşsun, aşırı derecede sevimli bir taş olmuşsun. esprisiyle yaran kişi.
  • iyi oyuncu. çoğu zaman ahmet kural'ın performansının üstüne çıkmakta ezip geçmektedir kendileri. en efsanevi sahnesi de evlilik teklifi sahnesidir.
  • burhan altıntop karakterinden fazlaca etkilenen ve hatta onun dışına çıkamayan kişi.

ayrıca yapmazsam çatlarım

(bkz: emrah come on)
  • ahmet kurala mimik üstadı denir ama kendisi ahmet kuraldan çok daha hakim mimiklerine.

adam resmen kardeş payının parlayan yıldızı. 1 dizi ile efsane olacak. süper oyuncu helal olsun diyorum kendisine.
  • kardeş payı'nın senaristlerinden biri olduğunu öğrendiğimden beri kendisine hastalıklı bir sempati beslemekteyim. incelikli esprilerin ağzına cuk oturmasının sebebini anlamış oldum. tanım: öyle iyi rol yapan ki espriler ağzına cuk oturan, sanki kendisi yazmış!

benim ismim de a harfiyle bitiyor. adımı bağırarak koşsa bana doğru! düşüncesi bile çok eğlenceli! sarılırım. :)
  • mükemmel oyuncu. hilmi'nin sahnelerinden kesip kendisi ve ahmet kural atışmalarının olduğu sahnelere verilse daha iyi olur sanki yav.