• --- spoiler ---

a-şı-rı ö-nem-si-yor-ummm

i-na-nıl-maz ö-nem-si-yor-ummm

--- spoiler ---

dün akşamdan beri dinliyorum kendisini, gerçekten güzel anlatıyor. vücut dilininse maşallahı var. arkaya erik dalı koy izle, sırıtmaz. kollar kalkıyor iniyor, sağa gidiyor sola gidiyor. insanın işini severek yapması güzel şey.

bir de ösm, kps, tbm demese tadından yenmeyecek.*

he ayrıca kpss falan kaldırılırsa seslendirme sanatçılığına yönelmeli, öyle davudi bir ses.
  • durumu olmayan herkese internet üzerinden eğitim videoları çeken vatandaşlık hocası.
    anlatımı güzel dersi anlamamaniz imkansız. anlat geç taktiği yapmaması anlattıktan 5 dk sonra kısa bir tekrar yapması mikemmel.
  • dersteki konuların önemine göre sesini yükseltip alçatarak anlatan, ders sonunda yaptığı tekrarlarla anlattıklarını özetleyen çok iyi bir vatandaşlık hocası.
  • kpss vatandaşlık derslerini muhteşem anlatıyor ve vatandaşlık bilgilerinin yanı sıra aklına geldikçe güncelden de bilgiler veriyor. genel kültürü de fazlaca, bu da dikkatimi çeken şeylerden oldu. anlattığı konuyu örneklendirerek somutlaştırıyor ve bu vatandaşlık dersinin oturması açısından benim için önemli bir şey. diğer hocaları dinlemedim ama bu adam 10 numara! (bkz: hocawebde)

her güzel şeyin bir sonu vardır hocam... atandım mesajımı alacaksınız merak etmeyin :)
  • kpss çalışanlara aşırı önerdiğim hocadır. vatandaşlıkta bir numara. gerek ses tonu, diksiyonu, gerek anlatış tarzı mükemmel. dinleyin dinlettirin.
hesabın var mı? giriş yap