şükela:  tümü | bugün
3146 entry daha
  • unlu olunca cezalarda ona göre veriliyor
  • emrah serbes sonunda t var artık (kısıtlamalı olsada )
  • 2.5 yılda açık cezaevine alınmış. nasıl bir adalet mekanizmamız var, nasıl bir infaz yapımız var anlamakta zorlanıyorum. adam katil arkadaşlar. alkollü araç kullanıyor, önüne 3 kişi atlıyor da frene asılamıyor değil.

konuyu unutmuş olabilirsiniz; hatırlamak istiyorum. 1. alkollü araç kullanma var. 2. aşırı hız var. 3. olay yerinden kaçma var. 4. suçu başkasının üzerine atmak ve yalan beyanda bulunmak var.

lan bu adamı nasıl savunabiliyorsunuz siz? değil edebiyatını sevmek, anası babası olsan savunamazsınız, katil amk adam katil.
  • artık istanbul'a izmir'e gidip dolaşabilir. nasılsa yok ettiği ailenin kalan tek üyesi acısını evinde yaşıyor. nasılsa aptal yerine koyduğu adalet mekanizması gezip tozmasında sakınca görmemiş. nasılsa trafik manyaklarının gelecekte toprağın altına gömeceği canlar sesini çıkarmaz.
  • adam yakanın affedildiği bir ülkede adi suç için şaşırmadığım ve ona niye bu kadar ses çıkarmadınız dediğim olay.
  • alkollü araç kullanarak çiçek gibi bir ailenin yok olmasına sebep olmuş bir adet trafik canavarı.katil.
  • bence cezasını ev hapsine çevirsinler birde havalı tüfek versinler canı sıkılınca yoldan geçenlere sıkar.
  • (#102170854) (#102171695)
    adam kaza yapmadı, cinayet işledi. ayrıca arkadaşını kendi yerine cezaevine yollayacak kadar da aşağılık. kazadan bir gün sonra gittiği hastanede 1.25 promil alkollü çıkmıştı. yani yasal sınırın 2.5 katı. bu şekilde trafiğe çıkan bir adam katilden başka birşey değildir.
  • bir yıl sonra serbes(t) kalacak katil.
  • aynen katil değildir kendisi, aşırı alkollü kullanıma uygun araç üretmeyen fordu kınıyorum, katil ford, kader kurbanı emrah :(((

aqun salakları sizi
752 entry daha