• (bkz: #71197016)
  • elimde " müptezeller"kitabı aylardır sürünen yazar.
    "harbi delikanlı yazar"dı benim için. artık sadece bir "yazar". başına gelenlere çok üzüldüm. ama sebep olduklarına daha çok üzüldüm. hele yazdığı o son senaryo, yalan dolan hiç yakışmadı ona.
  • katildir. nokta.
  • birden fazla ölüme sebep olan aşırı ihmalkarlığı ve hukuk sistemine kestiği ''racon''un cezası olarak alacağı ağırlaştırılmış hapis cezasına, bence ''adam'' olana kadar her gün tokatlanmak da eklenmeli. anca ayılır sarhoş tuzsuz deli bekir
  • bunun sonunda olmayan t sanayide var. burada volana volant derler.

you volan't my bitch
  • "bugüne dek hep bir derdi var sanmıştı. şimdi artık gerçekten de bir derdi var.." demiş yukarıdaki entryde arkadaş tam da aynısını düşünmüştüm duyunca. belki de bu konuda yazılmış en derin, manalı cümle bu. anlayana...
  • "t" tipi cezaevine konulması hani savcının karıştığı ironi acaba...

sorumsuzdur, katildir. allah kimseyi onun düştüğü duruma düşürmesin. tabi o duruma düşmemek için önlem almayı bilecek kadar da sorumlu insan olmak lazım.
  • maalesef kendisi ile empati kuramadığım şahıs. giden aile ile empati kurabiliyorum ancak, biz de üç kişilik bir aileyiz, biz de arabaya biniyoruz, hiçbir kuralı çiğnemeden gidiyoruz ama yanımızdan sıklıkla kuralsız ruh hastaları geçiyor, rüzgar gibi. o zaman içim titriyor, ya bunlardan birinin bir an eli titrerse, ya bize bir şey olursa diye?
  • aklıma sadece emrah serbes sonunda t yok geliyor. nerden kazındı zihnime nasıl silinir
  • arkadaş ne kinmiş ya, yok başlığı diri tutalımmış, yok asıl derdi yeni olmuş, arabasıymış, parasıymış kim okurmuş. saatlerce düşünüp yazdığı entrisiyle fav kasan mı ararsın yoksa ülkenin tüm derdinde 3 maymun olup burada ahlakçılık yapan mı. toplumsal ahlakı bu kadar önemsiyordunuz madem neden şimdiye kadar hiç kilisede göremedim sizi. sistem muhasebesi tek bu olay üzerinden yapılmıyor arkadaşlar, uzuna bir kere katil diyememiş adamlar çıkmış burada avukat olmuş, kriminalci kesilmiş.
    trafik kazasında hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum, suçu neyse emrah serbes de herkes gibi cezasını görsün. hiç eşekten düşmemiş biriyseniz hemen kliniğe gitmesini ya da yurt dışına kaçma imkanını neden kullanmadığını önemsemeye bilirsiniz. ben düştüm. açıklamalarında yazarın yardım aldığını düşünmüyorum aksine tersine sonunda t yok gibi reel hayattan kopuk (ser. baş - bes. bağlı ya da tutuklu) serbes t değilim gibi geçen bir radyo programında söylemişti. bu açıklamaların soyadımı doğru yazın ha anlamına çeken, olayı linç haline sokmak isteyenlere karşı 'normal' sağlıklı bir kafadan çıkmadığı açık. ağır ilaçlar kullandığı söyleniyor bakalım zamanla her şey ortaya çıkar.
    ölümlü bir kazanın ardından bu tür ayrıntılara takılmayı, okumayı, yazmayı kendi açımdan da insani bulmuyordum ama topluma uyum sağlamak için içtiğim onca ilaç boşa gitmesin istedim. hiç kimse melek değil, herkesin hatası, suçu var. evet emrah serbes yalnız değildir, hem de hiç olmadığı kadar.
hesabın var mı? giriş yap