şükela:  tümü | bugün
  • 22.09.17 gününde kendisi ve yakın arkadaşı bir trafik kazasına karışmış ancak olayın şokuyla yanında kendisi suçu kabullenmemiştir ve yanında bulunan arkadaşı suçu üstlenmiş fakat emrah serbes'in vicdanı elvermemiş ve kazadan 6 gün sonra yani bugün twitter'dan yayınladığı şu twitte suçunu itiraf etmiştir...
  • şayet gerçekse emrah serbes'in arkadaşını tanımak arkadaş olmak isterdim bu nasıl bir adanmaktır dostluğa!
    emrah burayı okursan başına gelen çok üzücü allah kimsenin başına vermesin, vicdanına teslim olabilmen hala insan kalabilme onurunu gösterdiğinin kanıtı. ama unutma kenan gibi bir dostun var bu büyük bir şey.
    edit: alkollü yada uyuşturucu tesirinde olabileceğine dair şeyler yazıyor twitterda. şayet öyleyse yazıklar olsun sana emrah. keyfin için içtiğin saçmalıklar 3 insanın hayatına mal olduysa söyleyecek söz bulamıyorum.

edit2:ya olayla ilgili okudukça ilk yazdığım şeylere utanıyorum ne kadar saf bir insanım ben ya! adamlar 112 yi bile aramamış deniyor. doğruysa bu katliamdır kaza maza değil!
  • şaka veya senaryo olmasını dilediğimdir.
  • olayin gercek oldugundan yola cikarak !
    twitter'da alkollu oldugundan bahsediliyor, dogrumu bilmiyorum.
    dogru oldugunu farz ve kabul ederek, omrunun sonuna kadar hapislerde surunmesini temenni ediyorum.
  • emrah serbes hapise gitmiş, behzat ç. yalan olmuştur.
  • "kazanın verdiği şokla suçu üstlenmedim" kısmı pek inandırıcı gelmedi.
    şok anında kaçarsın, saklanırsın, iftira atarsın vs.
    olayda alkol varsa ceza kat be kat artar. artık çok geç tabi.

çok üzücü olay, emrah serbes'e de geçmiş olsun, aileye de allah sabır versin.
  • tersten de yaklaşılabilir; kazayı arkadaşı yapmıştır belki ancak, emrah serbes kazayı üstlenmiş olabilir.

şimdi vurmadan önce bi' dinleyin; bu ülkede çok fazla insan varki; yazı hayatına içeride başlayan, içeride kendisine daha fazla vakit ayırdığını söyleyen ve düşünen. daha çok okuyan daha çok yazan-üreten.

üretmek çok bi' mesele değil, yani insanoğlu üretme çabasını hayat amacı haline getirmemiş olabilir pektabi ve emrah serbes'in de yazıları, hayata karşı yaklaşımı- karakteri ve tavrı göz önüne alındığında, suçu üstlenmiş olma ihtimalinin var olabileceğini düşünüyorum.

edit: şimdi daha detaylı baktığımda, kaza anında genç kızın öldüğünü bilmelerini göz önüne alırsak emrah serbesin itirafı değil de kazayı üstlenmiş olma ihtimalinin daha ağır bastığını daha kuvvetlice düşünüyorum.
  • inş. dizi film viralidir.
  • çok kötü bir olay her yönüyle; belli ki kaza anında alkollü olduğu için arkadaşı üstlendi fakat kazada 2 kişinin hayatını kaybetmesi vicdanına ağır geldi ve itiraf etti arabayı kendi kullandığını.

vefat edenlere allah rahmet eylesin; geç te olsa itiraf etme ve suçunu kabullenme erdemi göstermiş emrah serbes. kimsenin başına gelmesin böyle bir durum, çok zor.