şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ağlayarak savunmasını vermiştir. ayrıca araçta bulunan viski şişesi için "bodrum gümüşlük'te içmek için aldım" demiştir.
  • "benim adım emrah serbes sonunda t yok hede hödö" diye şov yapan aslan çark etmiş anlaşılan.

birazcık tutarlı karekterli olun !!!

çakma devrimcinin saçma ifadesidir.
  • bir sonraki duruşmada aslında ben alkol almam dinimizce caiz değil diye bir savunma yaparsa şaşırmayacağım olay. az ceza almak istiyorsa bu sulara da mutlaka girmesi gerekiyor.
  • hapsi görünce yer altı edebiyat kitaplarında paraladığı delikanlılık hikayeleri yalan olmuş anlaşılan.
  • şu olayda emrah serbes'e üzülenler için minik bir özet geçiyorum. aile araçlarıyla orta şeritte seyrederken, alkollü araba kullanan serbes ailenin aracına arkadan öyle bir hızla çarpıyor ki ailenin aracı yoldan savrulup takla atıyor. kendisi de bariyerlere çarpıp 200 m sonra ancak duruyor.
    bu arkadaş katildir, canavardır. makas attığı için birilerine sayıp söverken emrah serbes'e susanlar da onun kadar canavardır.
  • kazadan sonra takla atan araçta alkol şişesi bir yerlere düşmüştür. emrah'da düştüğü yerden almıştır hemen adama yüklenmeyin. adliye önünde soyadı serbes sonunda t yok diye bağıran yiğido yalan söyleyecek değil sonuçta.
  • gerçekten iyi senaristmişsin kardeş ama insan sormadan edemiyor; bodrum'da viski mi kalmadı?
  • siktir oradan amk keş ayyaş müptezeli. ağzınla içemiyorsan götünle içmeyeceksin amk kırosu.

3 kişi hayatta değil şu anda. hala tribünlere oynuyorsun. behzat çüküne de sana da başlatma şimdi.