şükela:  tümü | bugün
  • izmir torbalı'da alkollü olarak kullandığı ve aşırı hız yaptığı otomobiliyle çarptığı araçta 3 kişinin hayatını kaybetmesine neden olduğu için hakkında 22.5 yıla kadar hapis cezası istenen senarist-yazar emrah serbes, ilk kez hakim karşısına çıktı. serbes, savunması sırasında gözyaşlarını tutamadı.
    kaynak
  • mahkeme salonuna camel soft paketi sokamadığındandır.
  • sonunda t yok ama hapis var. ağlama emrah, hakime aforizma kas...
  • 22.5 yıl he mi?vay amk hayatı kaydı lan adamın.
  • alkolün etkisiyle olmuştur o, kimler sokuyor içeriye allasen bu alkollü?! hem içmesin bu, bokunu çıkarıyor sonra.
  • çocuklarıyla beraber bir aileyi alkollü şekilde katlettiğinin farkına hakimin karşısına çıkınca vardi herhalde yoksa o insanları hayatlarını elinden almanın acısını tutukluluk süresinde yaşardı ve hakimin karşısında değil de tutukluyken ağlardı dimi ? hakimi görünce şov yapmazdı ?

başarısız bir oyunculuk denemesi.

duzeltme.
  • allaha emanet yasadığımız , yaşadığınız bir memleketteyiz. o sanık sandalyesinde oturma ihtimali olanlar da var aramızda. kaza başına geldiğinde ne bok olduğunu anlayacak.
    başkalarını eleştirirken biraz da kendi kemikleşmiş hanzoluklarınıza da bakın. farkındalık yaşayın az.
    suçlu olsa bile üzülmemek elde değil, o insanlara ağlıyor belki, katili olduğu insanlara da ağlıyordur, vicdanı sızlıyordur belki, bilemezsiniz.
  • kalp taşıyan insanlar olarak üzüldüğümüzde ya da aşırı sevinçlerimizde ağlarız.ve istisnai bazı sebeplerden ötürü..
    -emrah serbes adam gibi çıkıp ben vurdum ben yaptım yanlış yaptım pişmanım demiş mi ? demiş
    -vicanın dışa vurumu olarak ağlamış mı? ağlamış
    -mağdur taraf için maddi manevi ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu söyelmiş mi? söylemiş..
    -peki bunlar emrah serbes'i serbest bırakmaya yeter mi? yetmezzz!!

-öyle ağlamayla sızlamayla olacak şey değil, can aldın ulan can !!
    çekeceksin cezanı,bitince çıkacaksın bi bakacaksın i-phone 45 çıkmış..
  • (bkz: #74832384)
  • 90 dakikalık dizilerde set işçilerinin emeğini çalarak aldığı lüks araçla 3 kişinin ölümüne sebep olan kişinin kendine yazıp oynadığı senaryo.