şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ne yazık ki, yazdığı sözleri ve sesini pazarlama imkanı bulamayıp kayıplara karışmış, teknik olarak amatör olarak kalsa da az sayıdaki dinleyenleri tarafından şairliği önünde düğme iliklenen sanatçı ruhlu ve karakterli şarkıcı. aynı zamanda eski rapçi. şimdi ise nerede olduğu merak edilen, özlenen kişi.

    keşke tanrıdan başka bir şey isteseydim düzenlemesi: yıllardır yeni şarkılar yapmayan adam bu entry'den 2 ay sonra peşpeşe 3 şarkı çıkardı. sanki kasıtlı reklam kasmışım gibi oldu o yüzden linkleri vermiyorum. arayıp bulsun meraklısı.
  • şair. şiirlerini müzikle harmanlıyor. çünkü işini böyle yapmayı seviyor ve gerçekten çok başarılı. emin olun bir fular, bir gözlük, bir de mac bilgisayar alıp cihangir'de bir kafeye otursa, şiirlerini orda yazıp okusa şuankinden daha fazla piyasa yapar. öyle boktan bir devirdeyiz.

    firavun anubis mahlasını kullandığı yıllardan bir şarkı bırakmak istiyorum. 10-11 sene evvel dinlemiştim ilk defa. orta okul yıllarımı sikip attı diyebilirim. ergenliğin getirdiği duygu durum değişikliklerinden tamamen depresif bir moda dönmüştüm. gereksiz uzattım işte bahsettiğim şarkı