şükela:  tümü | bugün
1467 entry daha
  • son derece yararli oynayan, çünkü futbolu bilen, yeni nesil 10 numara.

kendini gösterme kompleksinden kurtulduğunda, tarihi yazma gorevini devralacak isimlerden biri.
  • pozisyonları sonlandırmada eksiği üst seviyelerde göze çarpıyor. ayrıca fizik olarak zayıf olduğunu düşünüyorum. sınıf atlarsa hem milli takım hem galatasaray'a çok katkı sağlar. kendini geliştirmek için çok çalışmalı. lokomotiv moskova karşısında girdiği bir kritik pozisyonu sonuçlandıramadı. oyunun kopuş anı olacaktı. işte o zamanlarda sazı eline aldığında gerçek bir on numara tespiti yapabiliriz.
  • fernandes tarafından karizması fena sarsılan oyuncu . demek ki fiziken gelişmesi lazım .
  • fiziği yetersiz diye eleştirilen oyuncu. lokomotiv maçının 90. dakikasında musleranın verdiği topu ileriye kadar götürüp onyekuru'ya çıkarmak fiziğinin ne kadar diri olduğunu sabitliyor. maçın o dakikasında o eforu sarfetmek her futbolcunun harcı değil malesef.
  • bazı arkadaşlar fizik ile koşu mesafesini karıştırıyor. çok koşuyor diye fizikli olduğu anlamına gelmiyor. türk futbolcularının eksikliği bacakların çok çalışmasına rağmen üst bölge için ekstra idman yapmamaları. eskiden amatör futbol oynadım ordan biliyorum. mesela fiziği iyi olan örnek versem hücum oyuncusu için gökhan töre diyebilirim veya garry rodrigues. ikili mücadelelerde ayakta kalmanı sağlayan şey fiziktir. o yüzden biraz geliştirmesi lazım fiziğini.
    galatasaraylıyım.emre akbaba çok daha iyi olacak inanıyorum. ama böyle yazıları okudukça bir açıklama yapmak istedim.