şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şehit teğmen emre as.

  hangi açılım?
  hangi savaş?

  başımız sağolsun.

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27036765.asp
 • van'da devriye atarken vurulan ve şehit olan genç bir subay.
  (bkz: başımız sağolsun)
 • baris surecinin son kurbani sehit tegmenimiz.

  daha 23 yasindaydi, bu ayin basinda van'in saray ilcesine bagli yamanyurt karakolunda gorevine basladi. gorevine basladiginin 19'uncu gununde kalles bir pkk pususunda hayata gozlerini yumdu.

  kendisi hayallerini ve gerceklerini alip gitti sonsuzluga, ailesinin ve sevdiklerinin yuregindeyse sonmez bir ates kaldi.

  2012 sonbaharinda pkk orgut tarihinin en buyuk kayip verme sureclerinden birini yasadi. sonrasinda baris sureci adi altinda ulke tarihinin en buyuk ihanet sureci basladi ve pkk silahli propaganda safhasini birakip siyasi propaganda safhasina basladi, genis capli halk ayaklanmasi icin de hazirliklarini hizlandirdi.

  ıhanet sureci basladigindan beri 40 kadar koy korucusu 10'dan fazla asker sehit oldu, 200'den fazla asker cikan olaylarda yaralandi.

  neyse bunlar cok onemli degil, tv'ler cok super ulke oldugumuzu soyluyor, liderimiz dunya lideri, ekonomimiz mukemmel, ortadoguda da bizden habersiz kus ucmuyor.

  uyan artik, kis uykusuna mi yattin turkiye?
 • gencecik fidanin sozlukte gundem bile olmamasi humanist gecinenlerin ne kadar ikiyuzlu oldugunun gostergesidir.

  hain bir kursunla sehit olmus genc bir subayimizdir.
 • fıtratta olan şeyler bunlar. hem bir kaç mehmet öldü diye olay yapacak değiliz. zaten türklüğüde ayaklar altına almıştık, kesin ölende türktür. dolayısıyla sorun yok. durmak yok hırsızlığa devam
 • erdoğanlar ve diğer ak parti kurmayları bugün de başlarını rahatça yastığa koyup uyuyacaklar. hatta belki sevinecekler bu olaya. bir şekilde propaganda malzemesi yapacaklar. ne de olsa ağızlarında bir "ben bir orospu çocuğuyum" la eşdeğer, fıtratında olma, bir kaç mehmet gibi laflar dolanır. doğaldır yani. hayatın olağan akışından milyar dolarları sıfırlamak kadar değeri yoktur bunlar için. o yüzden ne kadar burada yazılsa da bir bu pislik beyinlerde, vicdanlarda bir kıpırdanma olmaz. onların vicdanını en çok yaralayan şey, bir kaç paralarının, rezalarının, dolandırıcı oğullarının ipliğinin meydana çıkması. bunların vicdanı din değil, tamamen para olduğu için, ancak kalplerine hitap edep haber para ile ilgili olmalı. şehitler değil
 • allah rahmet etsin dediğim kardeşimiz.
 • heykel kadar degeri olmayan bir baska vatan evladi. yarina kalmaz unutulur. bu isin fitrati budur.