şükela:  tümü | bugün
 • istanbul tıp fakultesi cerrahi bölümünde görev yapan, kısa süre zarfında tanık olduğum kadarıyla canla başla çalışan bir doçent. hastasıyla böyle ilgilenen bir hekimle hayatımda ilk defa karşılaşıyorum; hipokrat görse gurur duyardı.
 • başka bir emre balık olarak vine de doğa konakoğlu ile popüler bir şahsiyettir.
 • yeni dursun buğra denir bu doktor içinde. tam gün yasası ve doktorların özel hastanelere gitme furyasından sonra istanbul tıp fakültesi kalıp büyük cerrahileri yapmak zorunda kalan, azimle çalışan, pazar günleri dahil her sabah hastalarını gören, direk müdahaleler yapan bir cerrahtır. gerçi fakülteye saat sabahın beşinde gelip, asistanları da saat 05'de dikmesi nedeniyle arkasından pek sövüldüyse de onu da daha sonra anlatırım diyerek aradan çekiliyorum.
 • koç üniversitesi hastanesi profesörlerindendir. cerrah olduğu halde, hasta için gerçekten gerekli olduğuna inanmadığından tüm ısrarlara rağmen ameliyat yapmamıştır. hasta =müşteri anlayışının yaygın olduğu günümüzde meslek etiğine önem veren ender doktorlardandır... emre hoca'nın hastalarının içi rahat olsun, eğer sizi ameliyat ediyorsa bu gerçekten gerekli olduğu içindir.
 • maltepe küçükyalıda fitness salonu bulunan, başarılı fitness hocası.benimde ağustos 2017den beri, fitness hocam ayrıca.:)

  10 parmağında 10 marifet.. fitness antrenörü, sesi çok güzel, klarnet,gitar,akordeon çalıyor. daha ne olsun.. hatta o ses türkiye'ye bile katılmışlığı olan bir hoca.

  ayrıca da yılmaz morgül'ün yeğeniymiş. bende az önce öğrendim. bu da ilgili video :
  http://www.milliyet.com.tr/…natcinin-yegeni-cikti-/