şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: veleybol)
  • (bkz: okşizen)
  • bjk yönetiminin, bilic'e fuck off küfürü ettiği için 3 maç ceza alması talebi ile başvurması gerekilendir,halbuki pek muhterem çocuktur.
  • hayatimda bu kadar pislik, bu kadar sahsiyetsiz cok az kisi gordum!!! tiksiniyorum.
  • özellikle futbolcuların maçtan sonra yaptıkları hareketler kadar saçma ve kışkırtıcı bir şey olamaz. ulan sen profesyonel futbolcusun, çıkmışsın sahaya iyi kötü futbol oynayıp işini yapmışsın. yendin veya yenildin. bu önemli değil ama yenilen bir takım ve kitlesine hareket yapmak hangi beynin mastürbasyonudur ?

sen hiç gördün mü, karşılıklı iki firmanın çalışanlarından birisi sırf daha fazla mal sattığı veya o yılki cirosu daha fazla oldu da forbes'te daha üstte göründü diye diğer firmaya hareket çekmesini, aşağılamasını ve kışkırtmasını?yok olmaz çünkü sen profesyonelsin ve işini yapıyorsun.

bunun altında art niyet,beyinsizlik ve megalomanlık yatar. senin bir hareketinle zaten beyinden bihaber yaşayan kitleler galeyana gelir, can yakar, adam döver veya öldürür. hakkaten sen ne yaptığını sanıyorsun mk?
    biz rakip olmayı düşman olmak olarak algılıyoruz. neden saha önlerinde o kadar güvenlik görevlisi ve alınan onca önlemler var? neden insan gibi maç izleyemiyoruz? neden takımı gol atınca sevinmek yerine karşı tarafla alay edip, hakaret edip hareket çekiyoruz?

neden oynanan maçı rakip olarak birlikte aynı yerde ve tarafta izleyemiyoruz? neden rakip taraf oyuncusunun attığı gölü " helal olsun be güzel vurdu, iyi goldü, tam da iğne deliğinden attı, bir vuruş bu kadar güzel olabilir. " diyemiyoruz?

hadi hepsini geçtim ulan kendini oyunda oynayan oyuncudan daha çok takımına sahip çıktığını sanıp orda burda mal mal paylaşımlar yapan dırzoya ne demeli? yendiniz tamam güzel helal olsun, siz daha iyi oynadınız ve kazanmasını bildiniz. bunun bizim 100 yıldır orada yenememizle alakası ne? hadi alakasını bulduk bundan sana ne? hadi senle de alakalı bir durum diyelim, ulan bunun benle alakası ne? hadi benle de alakalı diyelim peki tüm sosyal ağlarında yer alan yüzlerce arkadaşınla alakası ne?

sanırım evrim doğruysa 19 seneye insan olur bunlar? veya kambriyen patlamasında yaşanan bir aksaklıktan olsa gerek; alınan oksijenin yüzde 25'i yerine, yüzde 0.000000001 mm^3 civarını alması ve de o gelen kısmında 1 bölü binbeşyüzellisini kullanmaya çalışıp, 1453 parçadan yalnız birini yakmaya çalışırken gri hücrelerinin sinir hücrelerine tecavüz etmesi sonucu 100 milyar hücresinin herbirinin yapabildiği 21 bin bağlantının yalnız birini kullanıp rakip takım taraftarına dokundurma yapma isteği !!!

velhasıl maç izlemeyide,taraftar olmayida ve insan olmayı da beceremiyoruz vesselam!

yani diyeceğim o ki azizim: git kendine bir çay koy!
  • emre oynadığı zaman futbola düşman oluyorum. hele de milli takım'da oynadığı zaman rakip kim olursa olsun milli takımı dahi desteklemiyorum. anlıyacağınız tiksinç bir adam.
  • (bkz: o kim la)