şükela:  tümü | bugün soru sor
8102 entry daha
  • böyle haysiyet yoksunu bir insan daha olamaz. yok yani dahası. biraz önce antalyaspor başşşşak maçında ikili mücadelede yüzünü tutup saddam topu çarpmışcasına kendini yere atıp yuvarlandı. öyle bir ölümüne yaptı ki bu işi mücadele ettiği hiçbir şey yapmamış antalyalı topçu bile ulan ben ne yaptım acaba bu öldü mü falan diye eğilip baktı özür diledi. eleman topu dışarı attı oyun durdu. pozisyon tekrarını gösterdiler hooooop. bu haysiyet yoksununa temas bile olmamış. yüzü ile alakası bile yok. ne iğrenç bir insanımsısın bee. allah seni bildiği gibi yapsın. haysiyetsiz.
  • galatasaray ve beşiktaşlı ezik trolleri kudurtması sebebiyle taptığım süperstar oyuncu. objektif bir fenerli olarak rahatlıkla söylüyorum, bu sene şampiyonluğu en çok hakeden takımın şampiyonluğu en çok hakeden oyuncusudur, grand capitano.
  • türk futbol tarihinin tartışmasız en itici karakteri. bela gibi yapıştı gitmiyor da aq emekli ol da yeşil sahalar bir çirkeften kurtulsun artık lan
  • ben bıktım artık bu adamın saha içinde rakibine, hakeme atar gider yapıp hiç ceza almamasından. kimden alıyor bu güveni ve hakemler neden korkuyorlar inanın bilmiyorum. bir an önce ekranlardan silinmesi dileğiyle iyi futbolcu, kötü insan.
  • iyi futbolcu. büyük karakter. burda eleştiren piçlere inat başakşehir'imizi bu sene şampiyonluğa ulaştıracaktır. kalpler beraber büyük kaptan..
  • türk futbolunun baş mikroplarından, fetö davasından da yancılığıyla yırttı. özünde hakan şükür'den farkı yok ama medyadaki bazı önemli "abilerinin" garantörlüğüyle fetöcülüğünün üstü örtüldü.
  • türkiye'de gittiği her deplasmanda ıslıklanmayı başaran bir karakter.
  • kendisine en güzel muameleyi,ingiltere'de oynanan leeds united maçında gördüğü kırmızı kart sonrası fatih terim "the grande" yapmıştır :)
  • yine, yeniden hakemlere parmak sallayan şahıs. bir karış mesafeden bağırıyor, belki hakemin yüzüne bile tükürükleri saçılıyordur ama garibim hakem yüzüne bile bakamıyor. bu ne cesaret, ne öz güven?

bu şahıs bu rahatlığı nereden buluyor, anlamak mümkün değil.
  • bu şekilde hareket etmeye devam ederse bjk'ye transfer edilebilir.

karakter olarak tam bir bjk topçusu.

zımbasever şenol, kral burak, silahlı töre ve caner reis ile çok iyi anlaşırlar.
8 entry daha