şükela:  tümü | bugün
7426 entry daha
  • şenol güneş'in küfüründe ortalığı birbirine katan pek haysiyetli vatandaşları pistlerde göremiyoruz?

halbuki bak ne hakeme, ne başka birisine, sana bana küfür ediyor bu haysiyetsiz "adam".

tanım: adam gibi adam olan adam.
  • saha disinda pamuk seker aslinda glikoz orani %90.
  • bence bahsi geçen videoda başka bir şey söyleyen futbolcu. küfür ettiğini düşünerek izleyince evet öyle gözüküyor ama bence çok mantıksız. taraftar çıkarken emre'yi alkışladı. manası yok küfür etmesinin.
  • ulan bide taraftar bunu çıkarken alkışladı.

emre de durur mu, verdi karşılığını.
  • “şu amına koduğumun taraftarına bak” diyerek adam’lığını ortaya koymuştur.

biri anamıza söver, diğeri 3-0 yenik olduğun maçta oyuncu değişikliği yapılırken pişmiş kelle gibi sırıtır. tam olarak ‘yeni’ türkiye’nin ‘yeni’ milli takımı. hayrını görün.
  • valla benim bildiğim emre yenildiği zaman kapıdaki turnikeden , federasyon başkanına, saha komserine kadar herkese ana avrat düz gidecek bir insandır. sırıtmasındansa hırsından önüne gelene küfür etmesini tercih ederim. en azından üzülmüş sinirlenmiş. "sikimde değil " havasındaki adamlardan değil.
  • her zamanki gibi kendisine ve ona sahip çıkanlara yakıştığı gibi davranmıştır.
  • bir emre sevmez olarak, söz konusu hareketinde eleştirilecek birşey görmüyorum. bu senin, benim, herkesin yapabileceği birşey. dün sahada elinden geleni yaptı.
  • taraftara küfür edildi diyor amk herkes dudak okuma uzmanı ülkede amına koyayım şu taraftara bak ya diyor kimisi de. adam yanındakilere sitem ediyor biz taraftara sövdü diyoruz ayıptır beyler dün oynayan çırpınan bir kaç isimden biriydi emre.
26 entry daha