şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • yıllardır süregelen agresif tutumunun üstüne dünkü hareketi ile bayrağı dikmiştir. hiç evirip çevirmesine, eveleyip gevelemesine gerek yok. bu kadar muhabbetten sonra duvar olsa yıkılırdı. kaçıncı özür, kaçıncı geri adım diye sorarlar adama..
  • son sarf ettiği sözlere bakıp da neresi faşist diyenin aklına...
  • hala "yok canım aslında ırkçı değil" şeklinde savunulan futbolcu. sen kalk ingiltere'de yıllarca forma giy, orada ırkçılık hassasiyeti yüzünden n**r veya n-word şeklinde yazılan bir kelimeyi türkiye'de ulu orta göstere göstere kullan, sonra da "benim kalbim temiz" diyip üste çık, "prick/freak demiştim" diye yalancılık yap.

keşke bu hakarete maruz kalan futbolcu dava açsa da, dudak hareketi okuyan uzmanlar her şeyi açıklığa kavuştursa...
  • http://s7.directupload.net/…ges/120415/l54ei839.swf

dudaklarini kapatmadan prick diyebilen bir insanmış.

yersen tabi.
  • bir galatasaraylı olarak klübümde oynamaya devam etmediğine şükrettiğim topçudur.
  • dün gece redhouse sözlükten sayfa sayfa kelime bakıp, bula bula pricki seçebilmiş futbolcu. ulan bari telafuzuna uygun birşey bulsaydın, güldürdün bizi..
  • ırkçılığı kültürel bir olgu ve bilinçaltının bir oyunu olarak görenlerin "amaaan canım top yuvarlaktır sahada herşey olur" diyerek savunduğu futbolcu.
    yahu hiç düşündünüz mü; hangi futbolcu aniden öfkelerek pis türk derdi?
    ya da demez?
  • yanında yobo'yu da çıkartarak ne mesaj vermeye çalıştığını merak ettiğim şahıs.

(bkz: benim zenci arkadaşlarım da var)
  • neredeyse zokora'ya yaptığı kadar büyük bir ayıbı rıdvan dilmen'e yapmıştır. yanlış yapmıştır ama zaten bu ne ilktir ne de son olacaktır.
  • şimdi emre belözoğlu'nu savunuyor gibi gözükmek istemem ama sanki bu ülkede ırkçılık yapan ilk insan kendisiymiş gibi bir algı oluştu. eminim yukarıda da birileri yazmıştır ama ırkçı emre nidaları atan takımın taraftarları hrant dink'in katilini sahiplenmemiş miydi. hani sırf ermeni olduğu için öldürülen hrant dink.
    aynı takımın genel başkanı bir siyahi oyuncuya yamyam demedi mi. yine bu ultra hümanist arkadaşlar diyarbakırspor için pkk çık dışarı demedi mi. eğer ırkçılık kınanacaksa-ki mutlaka kınanmalı ve emre ceza almalı- bu saydıklarım da unutulmamalı. bir insan-bu kişi emre bile olsa-bu kadar çabuk harcanmamalı
    fanatikliğin de bi sınırı olmalı.
    bu yazdıklarımdan tamamen bağımsız olarak da diyorum ki evet emre malsın, ayıp lan. cezayı hakettin ve istediğin kadar kıvır alacaksın o cezayı.