• yıllarca kendisinden nefret ettim, her izlediğim maçta küfür ettim. bütün bunlar için kendisinden özür diliyorum. abi sen çok büyük topçuymuşun kıymetini bilememişiz. ukrayna maçında ki hırsın çaban 37 yaşında bir taraflarını yırtıp 20 yaşlarındaki sığırlarını yattığını görünce gözümde daha bir değerlendin. şenere sövmekle de milyonlara tercüman oldun. büyüksün!
  • şenere ettiğin laf ile harbi içimizi okudun bizim söyleyemediğimizi yüzüne söyledin eski çirkefliğini unuttuk
  • gelmiş geçmiş en büyük türk futbolcudur.
    3-5 senelik formda dönemler geçirmedi bu adam. sakatlık yaşadığı yıllar dışında 18 senedir en üst seviyede futbol oynuyor. nefessiz.
  • kendisi arda turan'ın abisidir. rol model olarak bugünlere gelmesinde payı vardır.
  • aldığı paraları sonuna kadar hak etmiştir. 37 yaşında hala taş gibi futbolunu oynuyor adam.
  • kendisinden nefret ediyorum. ve şu leş takımda parladığı için kendisini övmeyeceğim. bir insanı çalışkan ve hırslı diye övmek gerekiyorsa işimiz var gençler.

(bkz: anladınız siz onu)
  • şöyle örnek vereyim.. gençliğimizde erbakan, türkeş, demirel ve özal gibi siyasetçilerden nefret ettik. elimizde sihirli değnek olsa ülkenin geleceği için bu adamları yok ederdik göz kırpmadan..
    neyse.. aradan yıllar geçti.. rte gerçeği ile tanıştık.. bugün elimizde sihirli değnek olsa bu saydığım eski ve merhum siyasetçileri göz kırpmadan hayata döndürürüm. değerlerini bilememişiz.. melek kaldılar rte'nin yanında..
    emre için de aynı şeyleri hissediyorum şu an.. arda, selçuk ve türevlerini gördükten sonra.. gözümde gelmiş geçmiş en iyi 2-3 türk topçusundan birisi.
  • bir beşiktaş taraftarı olarak bu adamın milli takımda olmasını en çok ben istiyorum.
  • ukrayna maçında ne oynadı da başakşehir maçlarından sonraki gibi övülmeye devam ediliyor anlamış değilim. hırslıymış da isyan ediyomuş falan çünkü takım arkadaşına küfür etmiş. hırslanınca arkadaşına küfür edilen milli takımdan nasıl bir başarı ortamı umuyorsunuz acaba?

türkiye milli takımının ihtiyacının olmadığı 37 yaşındaki futbolcu.
  • ronaldo'yu da itici bulurum ama göz yaşlarıyla oynadığı portekiz'in final maçını unutamam. sakatlandığı için acı çeke çeke oynamış, dayanamayıp oyundan çıkınca kenarda çıldırarak maçı izlemeye hatta yönetmeye başlamıştır. öyle bizim milyonluk bebeler gibi maç esnasında telefonunda farmwille oynamıyordu yani. neyse. mesele hırssa, çabaysa olay budur. yoksa tam bir basiretsizlik örneği olarak, hem pasları yerine ulaştıramayıp hem de güya "hırsından" milli takım arkadaşına küfür etmeyi takdir edecek değilim. emre belözoğlu gerçek bir fatih terim öğrencisidir. agresiftir, saygısızdır. başakşehir'de adam döver, milli takımda arkadaşına küfreder ama ben 37 yaşında sırf koşuyor diye onu takdir edeceğim öyle mi? hani sporcunun ahlaklısı gerekirdi bize? bırakınız allah aşkına.

arda turan tayfası ölümü gösterdi bize sıtmaya razı oluyoruz resmen.
hesabın var mı? giriş yap