şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 02.12.2014 günü bir grup fenerbahçeli taraftar tarafından başlatılan kampanyadır.

bu herifin yıllardır yaptıklarına göz yuman yönetime karşı bir eylem koymamız gerektiği aşikardır.
    rakibe insanlık dışı fauller yapan, rakiple, hakemle, taraftarla, kendi takım arkadaşlarıyla seviyesiz tartışmalara giren, mahalle kabadayısı terimin yanında staj yaptığı her halinden belli olan bu adamın bu takımda yeri olmadığını geldiği günden beri söylemekteyiz.

ancak tüm tepkilere duyarsız kalan yönetimin bu bücüre olan anlaşılmaz tahammülüne artık bizim tahammülümüz kalmamıştır. bu tarihten sonra bu herif takımdan ayrılana kadar kadıköyde maç izlemeyeceğimize,
    fenerium'dan bir çorap dahi almayacağımıza lefter'in üzerine yemin ederiz.

(dayanamayıp maça giden arkadaşlar, hiç olmazsa bu zibidiye her top geldiğinde ıslıklayarak destek verin bu kampanyaya)

debe editi: yavuz bingöl, kantin solcusu olarak doğdun, cihangir sosyalisti olarak yaşadın, saray soytarısı olarak geberip gideceksin.
  • aziz yıldırımı ve vokan demirel'i de içermesi ve "bunlar varsa biz yokuz" olması gereken kampanyadır.
  • kesinlikle desteklediğim kampanya biz kendimize düşen görevi yerine getirmeliyiz, aynı şekilde caner ve volkanıda içermeli süresiz kadro dışı kalmaları gerektiğini düşünüyorum, bruno alvesi bir maçta sildiniz bu adamlarıda silin.diğer takımlarda bu hareket üzerine üstlerine düşeni yapmamalılar.spora pislik getiren kimseyi istemiyorum kendi adıma ama çıbanbaşı yerinde duruyor onu naapcaz (bkz: fatih terim)
  • akılları emre'nin fenerbahçe'ye transfer olmasından 6 yıl sonra başlarına gelenlerin başlattığı kampanya.
  • katılmadığım ve katılan taraftarın da gerçek fenerbahçeli olduğuna inanmadığım kampanya. fenerbahçe için varız.
  • olurmu canım çubuklu için onlar canını dişine katıyor gerekirse kulakları burunları kanasa da savaşıyor diyen %95 lik fener taraftar gürhu olduğu sürece başarıya ulaşmayacak kampanya , çünkü onlar için öncelik çubuklunun kazanaması nasıl olduğu öenmli değil misyon kazanmaktır ...
  • dışarıda tam bir beyefendi, aile babası.
  • beşiktaşlı olarak katıldığım kampanya.

yalnız bi şartım var; bu döngüye volkan demirel, aziz yıldırım, burak yılmaz ve felipe melo'yu da katacaksınız.
  • sene başından beri bireysel olarak yaptığım kampanya.

aziz, volkan, emre, selçuk, bekir, gökhan vs. kısaca aziz ve manevi evlatları gidene kadar ne bir maça gidiyorum ne fenerium'dan bir şey alıyorum ne de bu rezilliğe ortak oluyorum.

evdeki lig tv'yi de kapatıp film kanallarını açtırdım vallahi kafa rahatladı. 1'den 10'a kadar sayamayacak cahil adamlar lamborghini'ye binsin diye kendimi paraladığım salak yıllarıma yanıyorum.

takım kötü giderken de değil üstelik, şampiyon olduğumuz zaman lanet ettirdiler bana. ben ki fenerbahçe uğruna annemle küs kalıp bir ay konuşmayacak derecede sapık bir fenerbahçeliyken, beni tiksindirmeyi başardı bu adamlar. dışarıdan bakanlar hayli hayli nefret ediyor bizden.